Головна Події Учні можуть похвалитися всім як вони прибирають на суботнику

Учні можуть похвалитися всім як вони прибирають на суботнику

З 1 травня школярі та вчителі України можуть взяти участь у фотоконкурсі шкільних суботників, який організувала для всіх навчальних закладів освітня мережа «Щоденник.ua». Конкурс проводиться в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою». Освітня мережа «Щоденник.ua» виступила Національним партнером цієї акції.

Школярі, вчителі, батьки створюють у спільноті «Зробимо Україну чистою», яка є на порталі, папки з назвою школи (або класу) і завантажують туди фотографії зі своїх суботників. У кінці травня команда «Щоденник.ua» обере 3-х переможців конкурсу, оголосить результати, зробить фотозвіт кращих робіт та нагородить призерів подарунками.

Нагадуємо, що 28 квітня близько 100 000 людей вийдуть на вулиці країни для того, щоб зробити свої міста чистішими, приєднавшись до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою». На сайті організаторів акції та на порталі «Щоденник.ua» можна знайти номера телефонів та електронні адреси координаторів у кожному регіоні України. В групі також докладно роз’яснюється, що і як потрібно робити, щоб допомогти своєму місту стати чистим. Усі обговорення на форумі спільноти.

Запрошуємо усі школи України приєднатися до акції та взяти участь в конкурсі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here