Головна Події “Тітушки” з “болагрками” та арматурою нападали під прикриттям “Беркуту” на майданівців

“Тітушки” з “болагрками” та арматурою нападали під прикриттям “Беркуту” на майданівців

541515_223418014504665_1702880761_nБезпосередній учасник подій крававої ночі на майдані  депутат від Тернопільщини Михайло Апостол у своєму Фейсбук напсав про події минулої ночі:
“Приблизно пів першої ночі лідер фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Арсеній Яценюк оголосив повну мобілізацію, сказавши, що відома інформація можливого зачищення Євромайдану біля першої години ночі. Бандитська влада організувала спецоперацію із зачищення Євромайдану підрозділами внутрішніх військ та «Беркуту».
Після цього, задля безпеки, зі сцени ведучі майдану повідомили про мобілізацію дітей та жінок під сцену. Адже правоохоронці закрили довкола всі входи і виходи з Майдану Незалежності.
На вулиці Інститутській, Михайлівській приїхали комунальні вантажівки та бульдозери, також колонна автобусів з внутрішніми військамим та «беркутом», які почали рухатись у сторону Євромайдану. Приїхавши вони стали шикуватися біля готелю Україна та біля будинку Профспілок готуючись до наступу. За командою Партії регіонів, внутрішні війська та беркут почав наступ забираючи намети, встановлені протестуючими.
Влада для своєї страховки на Майдан прислала судових виконавців, які зачитали рішення суду про заборону встановлювання наметів.
На вулиці Інститутської правоохоронці зробили живий коридор, вочевидь, для проїзду техніки для зносу наметів.
Неконтрольований Беркут починає штурм. Зі сцени на колінах Священник зачитав молитву та просить Беркут не чіпати людей. Та ці безбожники на молитву не зважають, а трощать та підпалюють намети на Майдані.
Народні депутати та учасники мирного мітингу тримали бійців беркуту живим щитом. На цьому беркут не зупиняється, а починає вдягати противогази та запускати газ на людей.
Крім беркуту та внутрішніх військ мирний мітинг водночас штурмували тітушки та група провокаторів-регіоналів, які нападали озброєні арматурою, болгарками. За допомогою таксистів, які привозили людей на майдан безкоштовно з кожною хвилиною почало більшати людей. Нас зараз багато, але звертаюсь із закликом приходити всім на майдан. Перемога у наших руках, адже з нами Бог!
Зараз, слава Богу, важка техніка та спецмашини МНС почали розвертатися та від’їжджати”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here