Головна Події Триває конкурс туристичних ідей

Триває конкурс туристичних ідей

Дністоровський каньйон

Дністоровський каньйон15 квітня 2012 року завершився перший (організаційно-просвітницький) етап Конкурсу творчих ідей щодо створення туристичних продуктів та проектів туристично-інформаційних центрів (пунктів) в області.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

– краща творча ідея щодо створення чи функціонування туристичного продукту в області;
– кращий проект зі створення туристично-інформаційного центру (пункту) в області.

Перший етап конкурсу тривав з 1 березня 2012 року до 15 квітня 2012 року. На цьому етапі всі бажаючі мали можливість взяти участь в конкурсі, подавши заяву та опис творчої ідеї, проекту, що мали містити мету і завдання, проблему чи окреме завдання, яке планувалося вирішити, опис заходів, що передбачала творча ідея чи проект, очікувані результати від реалізації творчої ідеї чи проекту та інше.

Всього надійшло 14 заяв від учасників, серед них – навчальні заклади, громадські організації, краєзнавці, екскурсоводи.

Другий етап конкурсу триватиме з 15 квітня 2012 року по 1 травня 2012 року і передбачає роботу експертної ради щодо визначення якості та фаховості поданих на конкурс заяв та документів.

Оцінювання здійснюватиметься за такими критеріями:
– відповідність творчої ідеї або проекту основним напрямкам конкурсу та потребам і можливостям цільової групи і території;
– фахове, ясне і чітке визначення цілей і задач (композиційна структурованість, логічність, послідовність висвітлення проблеми);
– актуальність і практична значимість творчих ідей, пропозицій чи проектів для розвитку туристичної галузі області (обґрунтованість проблеми);
– креативність і творча оригінальність (вираження світоглядної позиції автора, його погляду на сутність проблеми);
– ефективність від практичного використання чи реалізації творчої ідеї або проекту;
– наявність чіткого фінансово-економічного обґрунтування проекту (ефективність використання коштів (період окупності, прибутковість проекту, економічний ефект);
– соціальна значущість проекту та суспільна користь від його реалізації.

Експерти визначать кращих у кожній номінації, автори яких матимуть право брати участь у наступному етапі Конкурсу творчих ідей щодо створення туристичних продуктів та проектів туристично-інформаційних центрів (пунктів) в області.

Нагадуємо, конкурс проводиться з ініціативи управління з питань туризму облдержадміністрації, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 лютого 2012 року № 132-од «Про проведення конкурсу творчих ідей щодо створення туристичних продуктів та проектів туристично-інформаційних центрів (пунктів) в області».

Метою конкурсу є сприяння підприємницьким, громадським ініціативам у популяризації туристичного потенціалу області та поширенню інформації про Тернопільщину через відбір творчих ідей щодо створення туристичних продуктів та проектів туристично-інформаційних центрів (пунктів) в області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here