Головна Події Третій раз для крадіїв став вирішальним

Третій раз для крадіїв став вирішальним

злочинСпівробітники Підволочиського райвідділу міліції «на гарячому» затримали 26-річного мешканця райцентру. Молодик намагався скоїти крадіжку з приватного підприємства.

У пошуках легкого заробітку житель райцентру накинув оком на одне із неробочих приватних підприємств, що знаходиться на околиці міста. Запримітив, що територія не охороняється, а тому без зайвих зусиль туди можна проникнути та чимось поживитися. Одного дня так і зробив. В цеху, де колись велося виробництво напівфабрикатів, запримітив металеві ящики для випічки. Та для того, щоб їх забрати, адже вага кожного – майже 50 кілограмів, повернувся додому та взяв велосипед. Тоді вдалося винести три ящики. Крадене відтранспортував у сусідній Волочиський район Хмельницької області. Покупця знайшов одразу. Зрадівши заробітку, вирішив вдруге навідатися до цеху. Цього разу найняв вантажівку. Водієві сказав, що це його власність і потрібно перевезти ящики до будинку родичів. Все знову вдалося. Можливо, таким чином молодик виніс би усе обладнання з підприємства, якби на його шляху не стали працівники міліції. Коли злодій втретє прийшов до цеху… там на нього чекали правоохоронці.
На даний час щодо підозрюваного порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 185 (частина 3) КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here