Головна Події Тернопіль стане столицею моди

Тернопіль стане столицею моди

Останні колекції модельєрів-дизайнерів з різних міст України зможуть побачити тернополяни 26-27 травня. Показ мод prêt-a-porte “Атріум fashion days” відбудеться в українському домі “Перемога” 26 травня о 17.00. Свої вироби представлять, як молоді, так і добре знані дизайнери з Києва, Львова, Івано-Франківська, Вінниці, Кривого Рогу, Луцька, Тернополя. Загалом, у тернопільських днях моди візьмуть участь 16 дизайнерів.

“Для тернопільської публіки свої колекції продемонструють дизайнери з ім’ям, які вже мають свої рейтинги, як на теренах України, так і закордоном, — повідомила Марія Гудима, координатор тернопільських днів моди. – Це будуть учасники не тільки українських тижнів моди, а й європейських. Серед них, зокрема, Соболєва-Вронская – бренд, який пропонує надзвичайно цікавий, стильний одяг для чоловіків. Столичний дім моди “Ріто” – провідні фахівці у виробництві трикотажного одягу. Прихильниця українського строю Олеся Теліженко – дизайнер, яка одягає багатьох відомих українців, привезе колекцію “Таткова витинанка”. Буде цікава колекція вечірніх суконь від Світлани Калініченко”.

Демонструватимуть одяг на подіумі 60 моделей-дівчат та 20 моделей-хлопців із тернопільського агентства “Empire of models”. Організатори запропонують глядачам також цікаву шоу-програму. Особливими її гостями стануть півфіналіст “Голосу країни” Назар Савко та учасники цієї програми з Тернопільщини Уляна Воробей і Мар’яна Нестайко.  Розважатимуть публіку також тернопільські виконавці.

Потрапити на “Атріум fashion days” можна буде за квитками, вартість яких коливатиметься від 60 до 80 гривень. Придбати їх можна в Українському домі “Перемога”, ТВК “Атріум” та за телефоном 51-05-66.

Навіть, якщо ви не потрапите на показ мод, оглянути та вибрати одяг цих дизайнерів можна буде наступного дня – 27 травня. Із 12.00 до 18.00 в “Атріумі” працюватимуть шоу-руми, де реалізовуватимуть речі з представлених на подіумі колекцій.

Фото з перших тернопільських днів моди

Фото: Kurt (Alexander) Lee

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here