Головна Події Тернопільщина відкриє туристичний сезон “Вареник-фестом”

Тернопільщина відкриє туристичний сезон “Вареник-фестом”

вареник фест

вареник фестНа виконання розпорядження голови облдержадміністрації, за підтримки управління з питань туризму облдержадміністрації та Національного заповідника «Замки Тернопілля» та з метою утвердження позитивного туристичного іміджу Тернопілля.
6 травня 2012 року в Замковому комплексі міста Збараж відбудеться урочисте відкриття обласного туристичного сезону 2012 «Мандруємо замками Тернопілля». Створений оргкомітет з підготовки та проведення цього заходу, до складу якого увійшли представники влади, бізнесу та громадськості.
На гостей та відвідувачів чекає насичена культурна та розважальна програма: спортивні змагання, конкурси, театралізоване дійство, реконструкція середньовічних боїв лицарськими клубами.
В рамках відкриття обласного туристичного сезону вже традиційним стало проведення конкурсу «Вареник-фест» та фестивалю козацької та української народної національно-патріотичної пісні «Забуттям не заростає честь і слава козаків». У містечку ремесел народні умільці представлять свої вироби та проведуть майстер-класи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here