Головна Події Тернопільські міліціонери склали для малечі пісню

Тернопільські міліціонери склали для малечі пісню

Днями до обласного управління тернопільські міліціонери запросили учнів молодших класів, аби вони стали не тільки глядачами цікавого дійства, а й навіть його головними героями. Правоохоронці за підтримки управління у справах сім’ї та молоді обласної держадміністрації, залучивши поважних авторів, які написали вірші, загадки, ребуси і навіть пісню, репрезентували малечі гарно оформлену, змістовну, багату на повчальні і такі необхідні в нинішньому складному світі «родзинки» дитячу книжечку «Азбука безпеки».

Школярики і школярки з багатьох шкіл обласного центру, із Збаразького, Підволочиського, Тернопільського та Козівського районів мали змогу першими побувати на репрезентації дитячого видання. Педагоги інших навчальних закладів запрошують міліціонерів відвідати їхні школи.

Поки що перший тираж «Азбуки безпеки» невеличкий — дві тисячі примірників. Та за підтримки всіх, кому не байдужа безпека наших дітей, хто задумується над тим, як вберегти їх від дорожніх аварій, посягань злочинців, книжечку у перспективі зможуть отримати всі учні молодших класів. В легкій, простій, доступній для дитячого розуміння формі книжечка подає ази правил безпечної поведінки в різних ситуаціях.

Маленькі гості міліціонерів захопилися дійством на сцені. Бурхливо аплодували акторам, співакам, танцюристам. Навшпиньки ставали, щоб краще розгледіти трюки, які за командами кінолога демонстрував міліцейський службовий пес Барон і кожному хотілося маленькою долонькою вдячно потиснути його лапу.

Дітей чекали інші сюрпризи – юні автоінспектори з Великоглибочецької ЗОШ Тернопільського району разом з мультяшно-реальним казковим героєм демонстрували майстерність у володінні даішним жезлом, глибоке знання правил дорожнього руху під звуки пісні-порадника «Як безпечно дітям жити у дорослім світі». Автор її слів заслужений діяч естрадного мистецтва України тернопільський поет-пісняр Сергій Сірий, з легкої руки якого й отримав назву «Міліцейко» казково-ляльковий персонаж, постарався дохідливо застерегти юних краян не сідати в чужу машину, бо може викрадення статися, не розказувати всім і всюди, що рідні у від’їзді будуть, тримати мобільний при собі, щоб ним не скористався злодій, дорогу переходити тільки на зелене світло світлофора. І діти, і дорослі в такт мелодії засвоювали ритмічне «добрих навчить манер і тернопільський міліціонер».

Треба було бачити ліс піднятих угору рук. Так діти реагували на загадки, правильно відповідаючи на запитання, як діяти в тій чи іншій ситуації. За правильні відповіді вони отримали запрошення в театр на перегляд вистави-казки.

Подякувавши усім, хто доклався до випуску «Азбуки безпеки», начальник обласної міліції Віктор Сак попросив діток бути обачними, а цьому їх і навчить книжечка, яку разом із солодкими подарунками отримав кожен школяр, що був того дня в гостях у тернопільських міліціонерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here