Головна Події Тернопільські вчителі позмагаються

Тернопільські вчителі позмагаються

Стартував обласний конкурс для педагогів Тернопільської області
1 квітня для вчителів Тернопільської області стартував обласний конкурс, взявши участь у якому педагоги можуть не тільки виграти цінні призи, а й підняти авторитет свого навчального закладу.
Організаторами конкурсу виступили Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Всеукраїнський освітній портал «Щоденник.ua», робота якого схвалена МОН (Наказ №1302 від 28.12.2010 та №302 від 1.04.2011).
Конкурс триває с 1 квітня по 22 квітня 2012 року.
Педагоги Тернопільської області вже сьогодні можуть взяти участь у конкурсі. Для цього необхідно:
• заповнити головну сторінку навчального закладу на Всеукраїнському освітньому порталі «Щоденник.ua» (контакти, історія навчального закладу, керівництво, адміністрація, новини, інформація, що відображає навчально-виховну та позакласну роботу в школі);
• надати доступ до освітнього комп’ютерного функціоналу учням та батькам;
• налагодити комунікації між усіма учасниками освітнього процесу (розміщення оголошень, створення інформаційних сторінок, ведення форуму і шкільної газети);
• підвищити активність використання ресурсу «Щоденник.ua» шляхом розміщення презентацій, аудіо та відео файлів на особистих сторінках, створення груп, ведення блогів та спілкування між користувачами.
Програма складатиметься з трьох етапів: організаційно-підготовчого (інформування шкіл про початок конкурсу), експертного (участь у конкурсі) та заключного (аналіз і оцінка робіт, оголошення і нагородження переможців).
Заявка на участь надсилається на адресу ternopil.shodennik@gmail.com в період з 01.04.12 по 22.04.12.
Більш детально ознайомитися з подробицями конкурсу вчителі можуть в спільноті «Обласні конкурси для педагогів!», яка створена на порталі «Щоденник.ua».
Контактна особа:
Оксана Аккерман – керівник PR-відділу «Щоденник.ua»
Email: press.shodennik@gmail.com
Тел.: (044) 377-76-86

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here