Головна Події Тернопільським жінкам розкажуть про шкоду абортів активісти “Руху за Життя!”

Тернопільським жінкам розкажуть про шкоду абортів активісти “Руху за Життя!”

Цей особливий місяць, який сьогодні розпочався, відомий як місяць Марії.
В католицькому світі місяць травень посвячений Пресвятій Богородиці Діві Марії. У багатьох місцях в Її честь організовуються процесії, віруючі з особливим жаром возносять посвячені Їй молитви, особливо Вервицю.

У 1965 році Папа Павло в спеціальному листі, посвяченому місяцю травню, закликав віруючих зберігати цю традицію. Він писав: ” Нехай Та, що пережила тривоги і тягарі земного життя, втому щоденних турбот, труднощі і випробування бідністю і стражданням Голготи, під час скрути прийде на допомогу Церкві і людству”.

Марії -Матері Божій, як звичайній жінці відведена велика заслуга у Спасінні людства. І її любов, терпіння, годування грудьми, виховання, турботи , молитва- є близькі для кожної жінки. Особливо близькі.

Кожен може розпочати саме в цей місяць з 5 хвилинної молитви від серце до Марії за збережені життя ваших дітей, родичів, близьких, знайомих , незнайомих, дуже потребуючих, роздумуючих над збереженням життя. Пропоную це робити об”єднано та Щоденно о 9 ранку або о 21.00 вечора.

Долучимось до прохання за життя.
“О Марія Мати Божа, молися за нами”.

Для того щоб помогти тернополянкам зберегти життя та зробити правильний вибір потрібна допомога. Допомога може бути різною.Для обговорення таких можливостей:

6 травня ( в неділю) зустріч- тренінг для можливих волонтерів “Руху за життя” та просто “зацікавлених” осіб в питанні проблеми аборту в Україні.
В програмі тренінгу:
-Що являє собою організація “Рух за життя”;
-В чому полягає наша сьогоднішня діяльність та перспективи на майбутнє;
-Чому аборт – це проблема всього суспільства, а не окремої жінки/чоловіка/лікаря;
-Як протидіяти абортам в Україні;
-Що може зробити кожен, в міру своїх можливостей;
-Можлива співпраця з “Рухом за життя” (для бажаючих волонтерів).

Місце проведення:Архикатедральний собор(клас біля архіву), розпочнеться зустріч о 16 годині.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here