Головна Події Тернопільський губернатор зустрівся з донецькими

Тернопільський губернатор зустрівся з донецькими

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зустрівся із представниками Донецької обласної організації Національної Спілки журналістів України.

До складу делегації, яка відвідала Тернопільщину увійшли редактор газети «Дружковскій рабочій», секретар Донецької обласної організації НСЖУ, голова асоціації журналістських організацій «Сєвєрскій Донєц» Борис Южик, незалежний журналіст Віталій Олійник, кореспондент газети «Донбас» Сергій Маринцев, народний депутат України 2-го і 3-го скликання Костянтин Охріменко.
Такий проект обміну делегаціями реалізовується Тернопільською та Донецькою обласними організаціями НСЖУ, і спрямований він на інформування громадськості про розвиток регіонів нашої держави, демонстрацію тих чинників, які єднають українське суспільство.
У рамках реалізації проекту, в серпні 2011 року відбулась поїздка делегації донеччан в Тернопільську область, а у вересні 2011 року – тернопільської журналістської делегації на Донеччину.
Тоді ж було домовлено про організацію ще однієї зустрічі на Тернопільській землі, яку було заплановано провести 5 – 7 квітня 2012 року.

Голова ОДА привітав донецьких журналістів із перебуванням на Тернопільщині, наголосивши на важливості реалізації подібних проектів. Також він охарактеризував сучасний соціально-економічний стан нашого краю та окреслив перспективи його розвитку.
Журналісти подякували керівництву області за теплий прийом і цікаву зустріч та запропонували розглянути можливість розширення співпраці між нашими регіонами.
Зокрема йшлося про участь дитячих мистецьких колективів Тернопільщини у фестивалі «Роднік», який відбувається на Донеччині. Натомість діти з Донбасу могли б брати участив аналогічних фестивалях на території Тернопілля.
Крім того Валентин Хоптян висловив пропозицію, щодо проведення низки презентаційних заходів в обох регіонах.

Під час перебування на Тернопільщині гості планують ознайомитися із діяльністю Тернопільського національного економічного університету, побувати у Почаєві, Кременці, Збаражі та Бучачі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here