Головна Події Тернополяни гратимуть на найстаріших інструментах людства

Тернополяни гратимуть на найстаріших інструментах людства

«Drum fest» у Тернополі. 30 червня в 11 годині за адресою: вул.. Лесі Українки, 4.
Відчути шалену енергію ритмів запрошують організатори першого фестивалю перкусії.
У неділю гратимуть на рідкісних для України інструментах. Учасники фестивалю купували їх переважно за кордоном або замовляли через інтернет. Адже етнічних східних барабанів у Тернополі в продажу нема.
На фестивалі звучатиме навіть шаманський бубон. Бажаючі зможуть спробувати зіграти на ньому.
– Барабани – це найперші музичні інструменти в історії людства, – розповідає керівник клубу україно-японської дружби «Дарума» Микола Більчук. – Вони завжди сповіщали найважливіші події. Зрештою, перше, що чує людина в утробі, як б’ється серце мами. Тому ці ритми такі нам близькі. Усе у житті має ритм. Навіть наші думки.
Про вплив барабанів на слухачів і на тих, хто грає, Микола Більчук розповість на ексклюзивній лекції. Упродовж трьох-чотирьох годин учасники фестивалю демонструватимуть майстер-класи гри на східних барабанах, покажуть, як плести браслети, буддистські вервиці. На завершення Микола Більчук продемонструє майстер-клас з каліграфії.
– Якщо вкладемося у часі, то покажемо справжню японську чайну церемонію, – додає Микола Більчук. – Адже ми ще запланували масаж звуком. Спеціальний гість за допомогою тибетських чаш покаже масаж тонких вібраційних тіл.
Серед учасників фестивалю – кілька дівчат. Хоча організатори вважають барабани чоловічою справою. Майстерність перкусії в такому обсязі у Тернополі представлять вперше. Організатори дійства сподіваються, що мистецтво гри на барабанах знайде відгук у серцях тернополян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here