Головна Події “Таткову витинанку” та “Офісний ажіотаж” покажуть у Тернополі

“Таткову витинанку” та “Офісний ажіотаж” покажуть у Тернополі

Відомі дизайнери з Києва, Львова та Севастополя, а також троє молодих модельєрів з Тернополя покажуть сьогодні тернопільській публіці свої колекції. Показ мод prêt-a-porte “Атріум fashion days” розпочнеться о 17.00 в українському домі “Перемога”. Організовують захід Тернопільська міська рада, Галицький коледж ім. В.Чорновола та ТРЦ “Атріум”.

Колекції, з якими приїхали дизайнери, розраховані на різних споживачів. Буде на що подивитися і молоді, і прихильникам національного одягу, і вишуканим жінкам, і стильним чоловікам. Що саме вони покажуть, дизайнери розповіли напередодні показу.

Дизайнер Олеся Теліженко з Києва, яка виготовляє одяг в стилі етно-модерн, покаже свою відому колекцію “ Таткова витинанка ”. “ Це декоративна колекція, яку я присвятила своєму батькові, — говорить Олеся. — Він підніс витинанку до рівня високого мистецтва. Я ж придумала технологію, яка допомагає робити витинанки із тканини. Загалом, вважаю своїм покликанням подати українську культуру у сучасній трансформації. Хочу, щоб українці мали свою моду, мали своє обличчя і в Україні, і у світі ”.

Бренд “ Соболєва-Вронська ” уже 10 років розробляє одяг для стильних, неординарних, сміливих чоловіків. “ Ми шиємо різний одяг для чоловіків, та наша специфіка – це трикотажні вироби, – каже київський дизайнер Людмила Вронська. – Ми покажемо моделі із колекції осінь-зима 2011-2012. Це вироби багатоколірні, їх можна назвати вітражами, мозаїкою, але думаю вони мають право на існування ”.

Вечірні, весільні та коктейльні сукні створює неодноразова учасниця російських та Московських, а також українських тижнів моди Світлана Калініченко. “ Вважаю, що жінки повинні носити більше суконь, — зазначає дизайнер. – Вони повинні відходити від брюк, усього чоловічого, тому що сукня підкреслює жіночність, красу, витонченість, унікальність, душу кожної жінки. Усе це ви й побачите у моїй колекції ”.

Молодий, проте уже відомий дизайнер із Севастополя Людмила Комардіна шиє молодіжний одяг. Це і костюми, і брюки з великою кількістю застібок, блискавок, заклепок тощо. Але тернопільській публіці вона запропонує дещо інакше. “Я покажу не зовсім характерні для мене моделі, – розповіла вона. – Вони дуже жіночні, присвячені морській тематиці ”.

Львів’янка Мальва Чернишова має свій бренд “ MALVA-Florea ” .  Вона створює переважно молодіжний одяг в стилі casual та авангард. А ще полюбляє придумувати прикраси для українських зірок. Зокрема, саме її вироби носить співачка Гайтана. А тернополянам дизайнер покаже нову літню яскраву колекцію одягу у стилі casual.

Свої роботи на осуд публіки представлять також троє випускників Галицького коледжу ім. В. Чорновола. Зокрема, як зазначив Ярослав Гродський, він підготував не традиційну колекцію, а дещо інший формат показу одягу, щось цікавіше, і це буде своєрідний сюрприз. Наталя Чорній створила для дефіле “Офісний ажіотаж”. Це колекція ділового одягу з використанням різних офісних предметів. Катерина Тимочко продемонструє у придуманому нею одязі характер жінки, її силу та слабкість, ніжність та красу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here