Головна Події Сімейного тирана видворили з України

Сімейного тирана видворили з України

загруженноеВ Тернополі громадянин Алжирської Народної Демократичної Республіки прожив сім років. Приїхав сюди у 2007-му за запрошенням одного з місцевих вишів. За рік одружився натернополянці і залишився жити в нашому місті.

У 2010-му іноземцю, як такому що перебуває у шлюбі з громадянкою України понад два роки, був наданий дозвіл на імміграцію та видана посвідка на постійне проживання в Україні.

Однак, спільне життя в інтернаціонального подружжя не склалося. Чоловік виявися справжнім сімейним тираном. На дебошира дружина неразскаржилася правоохоронцям. Алжирця поставили на облік у Тернопільському міськвідділі міліції як «сімейного насильника». У 2011-му був фігурантом у справі щодо крадіжок ноутбуків у студентів-іноземців.

Хвилюючись за благополуччя та здоров’я спільної дитини, тернополянказважилася розлучитися із «заморським» нелюдом. Чоловік на останнє судове засідання не з’явився та, не заважаючи на це, суд прийняв рішення про розірвання шлюбу.

Шлюб іноземця з громадянкою України був розірваний, а відтак у чоловіка зникли законні підстави для постійного перебування на території нашої держави, окрім цього він неодноразово притягувався доадмінвідповідальності. Тому, керуючись Законом «Про іміграцію», дозвіл на імміграцію в Україні громадянину Алжирської народно-Демократичної республіки був скасований.

Алжирець мав час, аби добровільно покинути Україну, але не зробив цього. З червня 2013-го він перебував в Україні незаконно. Чоловік продовжував тероризувати колишню дружину, постійно погрожував їй, заважав виховувати маленьку донечку. Далі скотився до бродяжництва, якийсь час ночував на залізничному вокзалі.

Зважаючи на це, Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області звернулося до суду із позовом про затримання та примусове видворення нелегала з України.

У квітні Фемідою було прийнято рішення про примусове видворення за межі України, затримання та поміщення у Волинський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства ДМС України 36-річного алжирця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here