Головна Події Сьогодні Хоптян втрутився у виробництво меблів

Сьогодні Хоптян втрутився у виробництво меблів

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян відвідав приватне  підприємство «Фабрика меблів «Нова».

Валентин Хоптян побував у цеху ламінування, дільниці покриття матеріалів декоративною плівкою та у цеху дільниці патенування, побутових приміщеннях. Також голова ОДА оглянув готову продукцію. Він відзначив високий сучасний рівень виробництва і його постійний розвиток, що дає можливість збільшувати кількість робочих місць. Так, на даний час на підприємстві працює більше 700 осіб.

“Влада повинна підтримувати підприємства, які створюють нові робочі місця, дають людям достойну заробітну плату та розвивають виробництво, – відзначив Валентин Хоптян. – Я радий сьогодні побувати на такому підприємстві. Сьогодні, тут створені сучасні умови праці для робітників, є гарний і широкий вибір продукції для покупця з різним рівнем достатку і виробництво не стоїть на місці, а постійно розвивається. Ще раз хочу наголосити, що влада підтримуватиме підприємства, які працюють легально і дбають про добробут працівників, а відповідно покращують соціально – економічний розвиток нашого краю”.

Довідка:

Фабрика меблів «Нова» працює на меблевому ринку України з 1999 року.

В 2000 році підприємство зробило значний крок в своєму розвитку: виробництво перейшло на використання нових сучасних технологій і було оснащено сучасним обладнанням іноземного виробництва. Це дало потужний поштовх до нарощення обсягу виробництва меблів.

На сьогоднішній день Фабрика меблів „Нова” – це один з найбільших виробників меблів в Україні. Кількість Продукція підприємства має попит не лише в Тернополі та Тернопільській області, а й багатьох інших регіонах України і за її межами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here