Сьогодні нагородили обдаровану молодь




молодьУ приміщенні Тернопільського обласного драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбувся Фестиваль-форум для обдарованої учнівської та студентської молоді області «Гордість і надія Тернопілля».




 Участь у заході взяв заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Юрій Желіховський.

Він вручив нагороди 95 кращим учням та студентам області, переможцям обласних етапів Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, студентам-відмінникам навчання, переможцям Всеукраїнських студентських олімпіад, конкурсів наукових робіт і Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, а також учнівській молоді, яка має високі результати в галузі позашкільної освіти та спорту.

Юрій Желіховський передав присутнім вітання від голови ОДА Валентина Хоптяна та побажав здоров’я і бадьорості, щастя, радості й наснаги для нових успіхів у навчанні та житті.

«Ми віримо у вас, адже ви – майбутнє Тернопільщини! Приємно бачити, що все більше молоді хочуть здобути хорошу освіту і зробити щось корисне для своєї держави, – зазначив заступник голови. – Бажаю вам наснаги для подальших звершень».

Щодо премій, то вони присвоєні:

  • У номінації «Українська мова і література» (премія імені Богдана Лепкого):

ВІВЧАР Зоряну Володимирівну – ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов;
ГАЛАБУРУ Діану Русланівну – ученицю 11 класу Заліщицької державної гімназії;
ГУРКОВСЬКОГО Євгенія Миколайовича – учня 11 класу Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;
ДІДИЧ  Вікторію Володимирівну – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
ЗАБЛОЦЬКУ Катерину Юріївну – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
ЗОЗУЛЯК  Анастасію Володимирівну – ученицю 11 класу Заліщицької державної гімназії;
ОЛЕКСЮК Олесю Ігорівну – ученицю 11 класу Заліщицької державної гімназії;
ПРИСЯЖНЮК  Вікторію Володимирівну  – ученицю 11 класу Кременецького ліцею ім. Уласа Самчука;
СУХІНСЬКУ Діану Романівну – ученицю 9 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;
ШМИГЛИК Софію Тарасівну – ученицю 9 класу Заліщицької державної гімназії.

  • У номінації «Математика та інформатика» (премія імені Миколи Чайківського):

ВРУБЛЕВСЬКОГО Віталія Натановича – учня 10 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;
ГАВРИЛЮК Галину Ігорівну – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
ГРУШКА Романа Сергійовича – учня 11 класу Заліщицької державної гімназії;
ГУПАЙЛА
Петра Дмитровича – учня 11 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
ДЗІКОВСЬКОГО  Івана Петровича – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
КІНДЗЕРСЬКОГО  Олександра Віталійовича – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
КОРНІЙЧУКА Андрія Григоровича – учня 10 класу Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
РЕПЕТУ  Ярослава Григоровича – учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею;
САБАДАША  Назарія Васильовича – учня 11 класу Стрілковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борщівського району;
СКОЧИНСЬКОГО  Дмитра Романовича – учня 11 класу Заліщицької державної гімназії;
СТЕЦИКА Олексія Андрійовича – учня 10 класу Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка;
ХОМ’ЯК Мар’яну Іванівну – студентку другого курсу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

  • У номінації «Біологія та хімія» (премія імені Івана Горбачевського):

БАБЧИШИНА Віталія Петровича – студента четвертого курсу медичного факультету Тернопільського державного університету імені Івана Горбачевського;
БЛАЩАКА Івана Олександровича – учня 8 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
ДАНИЛКОВА Романа Сергійовича – учня 11 класу Тернопільської класичної гімназії;
ДУДАР Галину Леонідівну – ученицю 11 класу Шумського ліцею;
КОМАР Вікторію Миколаївну – ученицю 9 класу загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 м. Зборів;
ЛИТВИНКО Марію Володимирівну – ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов;
НАУМОВА Віталія Олеговича – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
РЕВУ Яну Олександрівну – ученицю 10 класу Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
ТАБАСА Петра Степановича – учня 11 класу Теребовлянської обласної комунальної гімназії-спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням іноземної мови та збереженням класів для слабозорих дітей;
ХЛАНЯ Назара Ігоровича – учня 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15;
ХОРОЩАК Катерину Сергіївну – ученицю 10 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;
ШМИГЛИК Іванну Ярославівну – ученицю 11 класу Заліщицької державної гімназії;
ЯСІНОВСЬКУ Уляну Григорівну – ученицю 11 класу Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

  • У номінації «фізика» (премія імені Івана Пулюя):

ДОВБУША Тараса Анатолійовича – студента четвертого курсу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;
КОНИКА  Олександра Сергійовича – учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею;
КУБАШОКА Володимира Петровича – учня 9 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24;
СРОГОГО Юрія Павловича – учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею;
ХОМУ Олександра Віталійовича  – учня 9 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24;
ШТУНДЕРА  Ігоря Миколайовича – учня 11 класу Підволочиської гімназії ім. Івана Франка.

  • У номінації «Географія» (премія імені Степана Рудницького):

БРОЩАКА Назарія Володимировича – учня 10 класу Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;
ВЕРЕЩАК Олену Вікторівну – ученицю 11 класу Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5;
КАРПА  Бориса Володимировича – учня 11 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов      смт Залізці Зборівського району.

  • У номінації «Історія» (премія імені Олександра Барвінського):

БАГЛАЯ Сергія Васильовича – учня 11 класу Козівської державної української гімназії ім. В. Герети;
БУРЛАКА Віталія Олеговича – учня 11 класу Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов;
КАПУШ Світлану Михайлівну – ученицю 10 класу Золотопотіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бучацького району;
МОРСЬКУ Софію Вікторівну – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
НАЗАРЧУКА  Володимира Миколайовича – учня 11 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району;
ПЕНКАЛЬСЬКУ Ольгу Юріївну – ученицю 11 класу Підгаєцької гімназії;
РЕПІХОВСЬКУ Анастасію Вікторівну – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка;
ФЕДОРИНЧИКА  Богдана Романовича – учня 11 класу Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів;
ЮРЧАК Марію Богданівну – студентку  четвертого курсу історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

  • У номінації «Правознавство» (премія імені Станіслава Дністрянського):

ЗАТВОРНЮК Олену Сергіївну – ученицю 9 класу Шумського ліцею;
КОСТЮК Уляну Вадимівну – ученицю 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов;
МАРКЕВИЧ   Наталію Богданівну – ученицю 11 класу Козівської державної української гімназії ім. В. Герети;
ФРАНЧУК Христину Ігорівну – ученицю 10 класу Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича.

  • У номінації «Іноземні мови» (премія імені Зенона Кузелі):

БЕНДЕРСЬКУ Юлію Павлівну – ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18;
БОНК Вікторію Вікторівну – ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов;
ГІЗУ Катерину В’ячеславівну – ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов;
ГОГРІЧІАНІ Михайла Фірузовича – учня 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;
ГРИГОРЧУК Лідію Олегівну – ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов;
КОВАЛЯ Василя Ігоровича – учня 11 класу Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича;
КОЗУБСЬКУ Дану Богданівну – ученицю 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов;
МАРМУРАШ  Вікторію Русланівну – ученицю 11 класу Чортківської державної гімназії ім. Маркіяна Шашкевича;
ПОПОВЯК Оксану Петрівну – ученицю 11 класу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа  І-ІІІ    ступенів    №1 – гімназія” м. Копичинці Гусятинського району;
РУДИК Світлану Ігорівну – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
САЛО  Ірину Олегівну – ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

  • У номінації «Образотворче мистецтво» (премія імені Якова Гніздовського):

ЛИСАКА Назарія Ігоровича – учня 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21.

  • У номінації «Трудове навчання і фахова майстерність» (премія імені Михайла Паращука):

ГЕРЦУНЯ Ігоря Андрійовича – учня Тернопільського вищого професійного училища  технологій та дизайну;
ІВАШКІВ Галину Іванівну – ученицю Тернопільського вищого професійного училища  ресторанного сервісу і торгівлі;
КОСТИШИН Тетяну Сергіївну – ученицю Тернопільського вищого професійного училища  сфери послуг та туризму;
КУЗЬМУ Дмитра Миколайовича – учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерна Зборівського району;
ОРУЖАКА Івана Михайловича – учня Підгаєцького професійного аграрного ліцею;
СТУДЕННОГО Володимира Васильовича – учня 11 класу Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
ТЕРЕБУС Юлію Михайлівну – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка;
ШИМЧУК Вікторію Іванівну – ученицю професійно-технічного училища №5 смт Вишнівець Збаразького району.

  • У номінації «Музичне мистецтво» (премія імені Соломії Крушельницької):

СТЕЦЬКО Марту Миколаївну – ученицю 9 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка.

  • У номінації «Спортивний туризм, краєзнавство і народознавство» (премія імені Володимира Радзієвського):

ПЕТРОВСЬКОГО  Миколу Олександровича – учня 11 класу Тернопільської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів   №15;
ПРИШЛЯК Олесю Олегівну – ученицю 10 класу Жуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Богдана Лепкого Бережанського району;
ТАРНАВСЬКУ Юлію Борисівну – ученицю 11 класу Доброводівського районного комунального технічного ліцею ім. О. Смакули Збаразького району.

  • У номінації «Ботаніка (дендрологія)» (премія імені Миколи Мельника):

БАРАНОВСЬКОГО Тараса Петровича – учня 10 класу Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Збаразького району;
ЗУЛЯК Олену Іванівну – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
МИКОЛІВА  Дмитра Руслановича – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
НАКОНЕЧНУ Ірину Андріївну – ученицю 11 класу Теребовлянської обласної комунальної гімназії-спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням іноземної мови та збереженням класів для слабозорих дітей;
СОЛТИСЮК  Юлію Олександрівну – ученицю 11 класу Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича;
СОСНОВСЬКУ Аллу Василівну – ученицю 6 класу загальноосвітньої школи       І-ІІ ступенів с.Литяче Заліщицького району.

  • У номінації «Економіка» (премія імені Богдана Гаврилишина):

БАЛТАГ Марію Валеріївну – ученицю 10 класу Кременецького ліцею імені Уласа Самчука;
БОБАНИЧА Андрія Івановича – студента п’ятого курсу факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету;
МИХАЛЬЧУКА  Андрія Анатолійовича – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка.

  • У номінації «Спортивна майстерність» (премія імені Івана Комарова):

КОПЧАК Тетяну Дмитрівну – ученицю 9 класу Тернопільської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів   №20;
ЛУЦИШИНА Романа Володимировича – учня 11 класу Тернопільської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів   №11;
ОЛІЙНИК Наталію Степанівну – ученицю 11 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №13»;
ПЕТРОВА Віктора Вікторовича – учня 10 класу Микулинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теребовлянського району;
ПИЖ Оксану Ігорівну – ученицю 9 класу Тернопільської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів   №11.




Категорії: Події

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: