Головна Події Сьогодні день МАТЕРІ, МАТУСІ, МАМОЧКИ!

Сьогодні день МАТЕРІ, МАТУСІ, МАМОЧКИ!

У другу неділю травня в Україні офіційно святкують День матері і, хоча в нашій країні це свято не користується такою популярністю як 8 березня, у багатьох країнах світу саме День матері є одним з найбільш шанованих свят.

Ідея святкування Дня матері належить американці Джулії Уорд Хоув (Julia Ward Howe), яка в 1872 році опублікувала прокламацію Дня матері. Але свято тоді так і не було затвердженее. Пізніше, у 1907 році вчителька з Графтона в Західній Вірджинії Анна Джарвіс (Anna Jarvis) написала лист міністрам, бізнесменам і політикам з проханням встановити День матері, в пам’ять про свою маму, яка пішла з життя. Свято було узаконено в США Президентом Вудро Вілсоном (Woodrow Wilson) тільки через 7 років – 8 травня 1914 року.

У нашій країні День матері вступив в силу згідно з Указом Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. І в цьому 2012 році він випадає на 13 березня.

День Матері не дарма у всьому світі святкується саме навесні, адже це пора, коли все живе народжується заново, все навколо знаходить нове життя так само, як колись це життя дала нам наша мама.

День матері – дуже світле свято. Це день, коли ми можемо подякувати єдиній в усьому світі людині, яка любить нас абсолютною любов’ю. Кожній мамі буде приємно почути слова любові і подяки за її працю і безмежні старання. Це особливий день, в який потрібно прощати всі образи, адже мами – не ідеальні, але вони наші рідні і ми завжди будемо їх любити, навіть якщо зовні показуємо це дуже рідко.

Не забудь привітати свою маму зі святом, подарувати їй подарунок і найголовніше – свій час і тепло. Адже мама так цього потребує!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here