Головна Події Стосовно жінки, яка набила хлопчика порушено справу прокуратурою

Стосовно жінки, яка набила хлопчика порушено справу прокуратурою

ювенальна юстиція

ювенальна юстиціяПрокуратурою Бережанського району Тернопільської області порушено кримінальну справу стосовно жінки, яка заподіяла легкі тілесні ушкодження малолітньому хлопчику, за ст. 125 КК України, оскільки вказана подія набула особливого громадського значення і розголосу, а потерпілий через малолітній вік не може захистити свої законні інтереси.

Прокурором Бережанського району вивчено матеріали дослідчої перевірки, проведеної Бережанським РВ УМВС України в області за фактом спричинення легких тілесних ушкоджень малолітній дитині (учню 3 класу) матір’ю іншого учня. Встановлено, що через конфлікт, який виник між двома малолітніми хлопцями, мати одного із них умисно завдала іншому декілька ударів в різні ділянки тіла, спричинивши легкі тілесні ушкодження.
За вказаним фактом райвідділом внутрішніх справ прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи з мотивів віднесення даної категорії злочинів до справ приватного обвинувачення.
Разом з тим, враховуючи, що дана подія набула особливого громадського значення та розголосу, а потерпілий через малолітній вік не може захистити свої законні інтереси, – прокурором Бережанського району скасовано вищевказане рішення органу дізнання з одночасним порушенням у порядку ст. 27 ч.3 КПК України кримінальної справи стосовно жінки за ст. 125 КК України.
На даний час у справі триває досудове слідство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here