Головна Події Сташокурсників проінформували як шукати роботу

Сташокурсників проінформували як шукати роботу

Представники обласного та Тернопільського міськрайонного центрів зайнятості взяли участь у ярмарку вакансій для студентів 5-го курсу, яку організував центр працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Під час відкриття заходу перший заступник директора ОЦЗ Олександра Островська ознайомила присутніх зі станом місцевого ринку праці та поінформувала про активні форми сприяння зайнятості, які є в арсеналі державної служби зайнятості. Керівництво педагогічного університету оголосило подяку обласному центру зайнятості за тісну співпрацю в питаннях працевлаштування своїх випускників.

Метою ярмарку вакансій було надання інформації студентам про вільні робочі місця на підприємствах, в установах, організаціях Тернопілля. Для того, щоб підготувати випускників до майбутніх співбесід з роботодавцями, спеціалісти міськрайонного центру зайнятості провели інтерактивні вправи «Техніка написання резюме», у ході яких підкреслювалась особливість заповнення резюме, розкривалась його структура, наголошувалось на помилках, які можуть допускатися. Чимало студентів пройшли  профдіагностичне тестування на визначення індивідуально-психологічних рис (методика Кеттела) та свого соціонічного типу.

Учасники ярмарку вакансій більше дізналися про адресні соціальні послуги, які можна отримати у службі зайнятості. Всі, хто бажав, взяли із собою профорієнтаційні буклети, брошури та листівки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here