Головна Події Старі схеми – шахраї нові! ОБЕРЕЖНО!!! (фото)

Старі схеми – шахраї нові! ОБЕРЕЖНО!!! (фото)

злочин

злочинМахінації із загубленим гаманцем – не нові схеми шахраїв. Але люди й далі потрапляють у ці тенета. За останній місяць від такого роду пройдисвітів потерпіли двоє тернополян. Десять тисяч гривень та двісті євро – суми, які втратили потерпілі.
Із заявою про зникнення грошей до працівників Тернопільського міського відділу внутрішніх справ звернулася мешканка обласного центру. Зі слів жінки, вона стала жертвою двох шахраїв, котрі розіграли сцену із загубленим гаманцем, і в результаті підмінили її справжню валюту на сувенірні купюри.
…Тернополянка поверталася додому з банківської установи. Декілька хвилин тому вона отримала грошовий переказ. Та не встигла відійти й декілька метрів, як на її шляху, немов вродилася, незнайомка. Жінка нахилилася, і прямо перед ногами тернополянки підняла із землі гаманець. Знайомство закрутилося швидко з наміром поділити гроші. Як розповіла потерпіла, вона не хотіла нічого ні з ким ділити, та невідома таки переконала, що несправедливо буде, якщо всі гроші вона забере собі. Чи задумалася в цю мить про небезпеку тернополянка, мабуть, ні , бо погодилася звернути за ріг будівлі, аби отримати матеріальну вигоду. Та справа ще не дійшла до поділу, як невідомий чоловік кликнув жінок. Польською мовою він намагався пояснити, що щойно загубив гаманець з грошима і перепитував, чи, бува ніхто з молодиць не бачив його згуби. Незнайомка швидко відбрехалася і пішла в невідомому напрямку. Тернополянка була спокійна: якщо тій жінці, котра насправді знайшла гаманець, так легко вдалося відвертітися, то їй нічого боятися – вона грошей не брала. Але чоловік попросив показати, які купюри має жителька обласного центру в своєму гаманці. Переконана, що жодної чужої гривні не брала, жінка простягнула невідомому гаманець. Той передивися серійні номери банкнот, перепросив за недовіру і незручності, повернув тернополянці гроші, і так само непомітно, як з’явився, зник.
Лише вдома потерпіла помітила, що замість справжніх грошей в її гаманці купа сувенірних папірців. З ними обдурена жінка й подалася до міліціонерів.
Правоохоронці зі слів тернополянки склали фотороботи підозрюваних. Уважно придивіться до них, і якщо у вас є бодай якась інформація, повідомте про це міліціонерів.

 

 

 

 


Жінка зростом приблизно 165 сантиметрів, на вигляд – сорок років, середньої статури, волосся чорне. Була одягнена у червоний светр , чорні бриджі, з собою мала сумку чорного кольору. Особлива прикмета – підв’язана темною хусткою ліва рука.

 

 

 
Чоловік зростом приблизно 175 сантиметрів, на вигляд – сорок років, худорлявий, волосся світле, коротко стрижене. Був одягнений у світло-сірий піджак, темні штани, блакитну сорочку. Особлива прикмета – розмовляє польською мовою.
Від подібної схеми шахрайства потерпіла ще одна жінка. У неї пройдисвіти видурили двісті євро та двісті гривень. Придивіться уважно до фоторобота одного з підозрюваних, і якщо ви впізнали в ньому знайому вам людину, звертайтеся до найближчого відділення міліції.

Чоловік на вигляд 25-30 років, середньої статури, зріст – 165-170 сантиметрів, волосся русяве. Був одягнений у темну футболку, чорні штани.
Контактні телефони: (0352)27-13-72, 27-12-30.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here