Головна Події Секта Догнала хоче достукатись до тернопільської влади

Секта Догнала хоче достукатись до тернопільської влади

Ми на заклик колег із За Збручем також вирішили дізнатися про діяльність щойно за презентованої громадської організації “Союз християнських матерів”, яка вчора закидала всі місцеві ЗМІ закликом до боротьби зі збоченнями.

Та виявили їх активну діяльність в деяких районах Львівщини, зокрема в Новояворівському районі та   в Жовкві. А ще цікавй факт, що їхні маніфести та заклики підтримують  у Зборові, а семе Зборівська районна громадська організація Товариство зі збереження християнської спадщини «Аве Марія» підписані під Закликом до всіх педагогів у 2011 році. А на мітингах вступають ті, хто став на чолі Підгорецької секти, яка орудувала і у Тернопільській області та захопила храм в Чорткові.

Ми просимо вибачення за власну необачність.

ДОВІДКА: Секта Догнала це отці з Підгорець – Ілля Догнал, Методій Шпіржик, Маркіян Гітюк, Самуїл Роберт Обергавзер проголосили себе єпископами, до них долучилися отці Роман Шелепко, Тимотей Сойка, Василь Колоді. Ані Синод УГКЦ, ані Апостольський Престіл згаданих чотирьох „єпископів” такими не вважають. Отож, Ілля Догнал, Методій Шпіржик, Маркіян Гітюк, Самуїл Роберт Обергавзер, а також „єпископи” Теодозій Івашків, Тимотей Сойка, Василь Колоді, Йосафат Каваців, якщо не є звичайнісінькими брехунами, а дійсно єпископами, то не є єпископами Католицької Церкви. Ілля Догнал, Методій Шпіржик, Маркіян Гітюк, Самуїл Роберт Обергавзер покарані великою екскомунікою і, за словами блаженнішого Любомира кардинала Гузара, законного Глави УГКЦ, є поза Католицькою Церквою. Не маючи законної влади робити це, Ілля Догнал, Методій Шпіржик, Маркіян Гітюк, Самуїл Роберт Обергавзер „екскомуніковують” з Церкви кардиналів, єпископів, священиків. Виходячи з усього вище сказаного, Ілля Догнал, Методій Шпіржик, Маркіян Гітюк, Самуїл Роберт Обергавзер і ті, що з ними пристають є узурпаторами, бунтівниками проти законної церковної влади і розкольниками. Ілля Догнал, Методій Шпіржик, Маркіян Гітюк, Самуїл Роберт Обергавзер розповсюджують окультні практики і самі ними активно займаються.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here