Головна Події Свободівці = “догналівці”?

Свободівці = “догналівці”?

Пікет проти гендерної політики, ювенальної юстиції та гомосексуалізму пройшов під стінами обладміністрації 19 квітня надвечір. Акцію провели націоналістичні та релігійні організації Тернополя. Цікаво, що поряд з активістами від ВО “Свобода” помітив також людей із релігійної громади, яка самовільно будувала каплицю у парку Нацвідродження. І рішення про демонтаж її прийняли самі ж “свободівці”.
Пікетувальники пояснили, що тут є члени кількох релігійних організацій незалежно від конфесії.
– Ми повинні об’єднатися з усіма християнськими організаціями, які розуміють загрозу та виступити проти дій влади, що впроваджує цю ліберальну політику, – сказав депутат міської ради та голова організації “Твереза Тернопільщина” Михайло Головко. – Ми бачимо приклади, як ця ювенальна юстиція впроваджується у Америці. Тепер у більшості штатів дітям заборонено казати “мама” чи “тато”. Потрібно казати “батько 1” або “батько 2”.

Молоді активісти “Свободи” та організації “Сокіл” розповіли, що прийшли боротися за здорову сім’ю і проти збочень. Та члени релігійних громад не усі хотіли навіть назватися.

Представник релігійної організації “Народна просвіта”, який виступав першим і представився Павлом, прізвища ж сказати не захотів.
– Хочу сказати тим людям, які сьогодні нас не розуміють, або сміються, – каже одна з учасниць мітингу Олександра Мисько. – Ви будете кричати, але це буде запізно. Коли прийдуть до вас додому відбирати ваших діток четверо з палицями, ви нічого не зможете зробити. Ви будете кричати, але це буде запізно. А ці гроші, які нам дали з Європи — це не гроші, а білети до пекла.
Врешті учасники мітингу колоною вирушили до пам’ятника Данилові Галицькому. Попереду йшов хлопець з косою у чорному костюмі смерті із табличкою “Гендер”. Поряд, двоє чоловіків з чорною труною, повідомляє 20 хвилин

Ми та інші інтернет видання вже повідомляли про те, що організацію “Союз християнських матерів ” на Львівщині пов’язують з сектою Доганла. А сьогодні ще і місцеів свободівці та сектанти з “джерельця” приєдналися. Цікава релігійно- політична конфігурація, яка вже і “ворогів” в Тернополі визначило.

1 коментар

 1. Слава Богу що є такі люди, кому не байдужі віра, свобода, та Україна!
  п.с. аніж критикувати краще б приєдналися. чи може ви теж хочете жити у Содом і Гоморрі?
  Покайтесь! та прийміть Ісуса Христа як свого Спасителя молитвою покаяння: скажи вголос Ісусу ці слова від серця і будете народженні згори(Івана 3:3):
  Господь Ісус, я приходжу до тебе зараз, я вірю що Ти помер за мої гріхи, і воскрес щоб мене виправдати! Я відкриваю моє серце, Ісус, прийди в моє життя, прости мене, прости всі мої гріхи, зміни моє життя! Живи в моєму серці, наповни мене Своїм дорогоцінним Духом Святим! Сьогодні в цей день, я сповідую Тебе моїм Господом і Спасителем і я приймаю Твоє прощення і Твій дар життя вічного, в Ім’я Ісуса Христа! Амінь!
  Спасибі Господь!
  читайте Біблію, моліться, говоріть з Богом! Скажіть Йому: Господь, я вірю що Ти є, я прошу, дай мені відчути що Ти Живий! Амінь!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here