Головна Події Свобода боїться гомосексуалістів більше, як комуністів (фото, інтерв’ю з учасницею акції)

Свобода боїться гомосексуалістів більше, як комуністів (фото, інтерв’ю з учасницею акції)

Сьогодні у Тернополі після закінчення робочого дня, активісти релігійних організацій (секти Джерельця та рідновірів), на чолі з свободівцем, якого опустили до найнижчої касти в ієрархії,. Михайлом Головком,  35 осіб (за даними міліції), що за нашими підрахунками становить 0, 001% тернополян, не кажучи вже про масштаби в межах України, пікетували обласну державну адміністрацію проти ювенальної юстиції. 

Маніфестанти виступали проти ЛГБТ, гомосексуалізму та ювенальної юстиції.

Михайло Головко у свому виступі засудив гендеробока, замість традиційного Колобка. Знайшов у Тернополі центр Гендеризму у ТНПУ, та побоявся, що гроші виділені державою на дітей перевірять соціальні інспектори.

Також Головко зачитав рішення сесії міської ради, про яке ми вчора писали, і  з вигуками «НІ гидотні!» ГЕНДЕР у ролі смерті з труною українського народу прошлися вулицями Тернополя.

Що цікаво, що жоден з пікетувальників не міг дати наукове визначення ГЕНДЕРУ та доступно пояснити чому ж вони проти не таких людей, та й зрештою чому вони тут, на пікеті.

Нагадаємо, що на акцію проти червоних прапорів 9 травня у парку Слави, прийшло значно менше “свободівців”, ніж на акцію проти ювенальної юстиції, яка де факто, є нічим іншим, як захистом, дітей від неблагополучних батьків, та й є галуззю юриспрунденції, яка займається злочинами скоєними неповнолітніми особами.

Нагадаємо, що подібна акція, вже проходила у Тернополі під керівництвом Михайла Головка, спільно з релігійними організаціями сектою Доганала та Посольством Божим.

10 КОМЕНТАРІ

 1. У книзі «Гендерні теорії, гендерні практики, налагоджуючи мости» читаємо: «Різниця між феміністичними і гендерними дослідженнями полягає в тому, що до останніх, окрім фокусування на вивченні жіночого й чоловічого, відносять дослідження сексуальності, включно із квір — дослідженнями (геї, лесбійки, бісексуали, транссексуали). В цьому сенсі гендерні дослідження є більш толерантними: не випадково деякі дослідники порівнюють гендер з «гнучкою формою для печива», якій можна надати будь-якої форми.
  А найбільш гнучкою формою для гендерного печива звісно є наші діти. Включивши гендерний компонент в українську освіту, вашим дітям нададуть такої гендерної форми, що це докорінно змінить уявлення вашої дитини про сім’ю, та й приведе до докорінних змін в українському суспільстві, знищивши його традиційне та моральне надбання.

 2. Наприклад, у шкільному підручнику «Гендер і ми» розглянемо наступні фрази: «Ґендерні стереотипи відбивають погляди суспільства на поведінку, яка очікується від чоловіків або від жінок». Наприклад стереотипом є твердження «Справжні чоловіки повинні: приховувати свої переживання, бути лідерами, незалежними ні від кого, фізично витривалими, вольовими, вміти заробляти для сім’ї багато грошей, не базікати, не бути сентиментальними, не розкисати тощо». Також стереотипним твердженням є «Справжнім жінкам личить бути акуратними, терплячими, ніжними, мудрими, емоційними, схильними до пліток, небайдужими до подарунків, тендітними, не бути політиками, без нахилів керівника тощо».
  Тобто є ризик, що ваші діти після таких занять вже ніколи не стануть ні справжніми чоловіками, ні справжніми жінками. Адже це все висміюється, пояснюється релятивно, мовляв і чоловіки можуть бути терплячими і ніжними, а жінки – фізично витривалими, вольовими. А це – маніпуляція, яка зводить все до безстатевості.

 3. „…ніж на акцію проти ювенальної юстиції, яка де факто, є нічим іншим, як захистом, дітей від неблагополучних батьків, та й є галуззю юриспрунденції, яка займається злочинами скоєними неповнолітніми особами”.
  Тут очевидна некомпетентність автора статті, адже згідно конвенції „Про права дітей”, та нового КПК, які підписала Україна до категорії неблагополучних батьків відносяться ті, що: наказують своїх дітей за погані вчинки; які не дають до школи своїм дітям кишенькових грошей; які забороняють дитині дивитись погані телепередачі, сидіти досхочу в і-неті; які надмірно люблять дитину та опікуються нею; які не забезпечують раціон дитини необхідним, на думку соц працівника, набором продуктів; які забороняють дружити з поганими друзями; діти яких більше, ніж 30хв самостійно гуляють в дворі без нагляду та ін. Згідно нових законів тепер моральне виховання вважається насильством над дитиною!!! Тому, як мама, я щиро дякую партії „Свобода” та всім активістам за іхню активну позицію в обороні українских сімей-це герої!

  • До якого рівня опуститься мораль в Україні під керівництвом ПОХОТЛИВОЇ жидівської меншини ? Межі падіння моралі у жидів не існує.

 4. Всі говорять за гроші, за матеріальне, не чути вже нормального слова.
  Слава Богу, що є люди які говорять про духовне. Хоч Вас і мало, але не зупиняйтеся. Вас будуть переслідувати, всілякими способами звинувачувати та очорнювати, але стійте твердо і не відступайте від Істини.
  Нехай Господь вас благословить!

 5. О, яка файна стаття.. То певно гомічний сайт, з гендеристами і педофілами на чолі, так своєрідно “незаангажовано”, “достовірно” і абсолютно “правдиво” подає інформацію. Ну ну.. старайтеся сподобатись гомікам..

 6. не розумiю куда нас пробуе вести партiя Свобода, адже в Европi до педiкiв добре вiдносяться……

  • До якого рівня опуститься мораль в Україні під керівництвом ПОХОТЛИВОЇ жидівської меншини ? Межі падіння моралі не існує.

 7. Попри усе своє упереджене ставлення до Свободи та Тягнибакса, у них залишились ше нормальні люди, які швидко реагують на нові загрози, а не пережовують минувшину. Не треба нашим дітям всяку дурість в голову втовкмачувати про різноманіття гендерних сімей… Для тих хто вважає це утопією – зверніться хоча б до доброго дядька Гугл він вам все розкаже, все покаже шо і як в світі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here