Головна Події Реєстр виборців і інші бази намагалися збути за пів мільйона

Реєстр виборців і інші бази намагалися збути за пів мільйона

реєстр виборців

реєстр виборцівСпівробітники СБУ припинили протиправну діяльність злочинної групи, члени якої незаконно збували конфіденційні бази даних державних органів, пише Українська правда

Як повідомляє прес-центр служби, 28 листопада працівники СБУ у ході спецоперації “на гарячому” затримали двох представників однієї з консалтингових компаній столиці, які намагалися збути “Державний реєстр виборців” загальнодержавного обсягу.

Крім того, злочинці намагалися продати відомості щодо Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та багато іншої інформації, зокрема і стосовно представників органів державної влади.

За диски з інформацією зловмисники хотіли отримати 550 тисяч гривень.

Встановлено, що ділки отримували відомості через власні зв’язки в установах та організаціях столиці.

Під час обшуків, що були проведені СБУ в офісному приміщенні підприємства, вилучили сервер, який використовувався представниками комерційної структури для зберігання та тиражування баз даних ДАІ, Державної служби статистики, ДПА України, банківських баз, даних установ охорони здоров’я, а також магнітні носії з конфіденційною інформацією.

Наразі проводяться експертні дослідження вилучених предметів, за їх результатами буде порушена кримінальна справа за ст. 361-2 КК України (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here