Реєстр виборців і інші бази намагалися збути за пів мільйона
реєстр виборцівСпівробітники СБУ припинили протиправну діяльність злочинної групи, члени якої незаконно збували конфіденційні бази даних державних органів, пише Українська правда
Як повідомляє прес-центр служби, 28 листопада працівники СБУ у ході спецоперації “на гарячому” затримали двох представників однієї з консалтингових компаній столиці, які намагалися збути “Державний реєстр виборців” загальнодержавного обсягу.

Крім того, злочинці намагалися продати відомості щодо Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та багато іншої інформації, зокрема і стосовно представників органів державної влади.

За диски з інформацією зловмисники хотіли отримати 550 тисяч гривень.

Встановлено, що ділки отримували відомості через власні зв’язки в установах та організаціях столиці.

Під час обшуків, що були проведені СБУ в офісному приміщенні підприємства, вилучили сервер, який використовувався представниками комерційної структури для зберігання та тиражування баз даних ДАІ, Державної служби статистики, ДПА України, банківських баз, даних установ охорони здоров’я, а також магнітні носії з конфіденційною інформацією.

Наразі проводяться експертні дослідження вилучених предметів, за їх результатами буде порушена кримінальна справа за ст. 361-2 КК України (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом).
Категорії: Події

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: