Головна Події Регіони прибирають “своїх”

Регіони прибирають “своїх”

хабар

хабарПрокуратура Тернопільщини за фактом отримання хабара порушила кримінальну справу стосовно директора міського комунального підприємства міста Збаража, пише За Збручем


Чиновник 24 листопада на автостоянці у місті Тернополі вимагав і отримав у громадянина хабара в сумі 2000 доларів США. Таких грошей посадовець зажадав за сприяння в укладенні договору оренди нежитлових приміщень, що розташовані в місті Збаражі, та подальшого сприянні у набутті права власності на них. Про це повідомляє «Радіо Рокс» із посиланням на прес-секретаря прокурора області Лесю Долішню.
За неофіційними даними, затриманий є депутатом Збаразької районної ради від партії влади. На даний час отримати спростування або підтвердження цієї інформації в обласній організації Партії регіонів не вдалося.
Інші джерела стверджують, що затриманий є “правою рукою” скандального мера Збаража пана Бочарова. Його кілька разів намагалися всім миром відправити у відставку. Головними борцями з Бочаровим є місцевий клан братів Адамовичів та депутати ВО “Свобода”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here