Головна Події П’яні “мажори” пограбували магазин і грали наперегонки з міліцією

П’яні “мажори” пограбували магазин і грали наперегонки з міліцією

супермаркет

супермаркет1 квітня близько 22 годин ночі наряд групи затримання відділу Державної служби охорони здійснюючи патрулювання одного з мікрорайонів Тернополя на службовому автомобілі виїхав на перехрестя вулиць Шептицького – Живова. Увагу правоохоронців привернули двоє молодих юнаків, які вибігши з магазину “Нізон” розташованого по вулиці Живова, сіли в автомобіль «Део Ланос» та з великим прискоренням почали  рухатись у напрямку виїзду з Тернополя. Про це «Номер один» повідомили ВДСО при УМВС України в Тернопільській області.

В цей час від чергового пульта центрального спостереження Державної служби охорони надійшло повідомлення, про спрацювання кнопки “Термінового виклику міліції” з магазину “Нізон”. Отримавши сигнал, правоохоронці не вагаючись почали переслідування злочинців. Все відбувалось, як в справжньому детективному кіно з сиреною, проблисковими маячками, тільки без стрілянини. Однак втекти від досвідчених працівників, знаючих добре свою справу порушникам насудилось, і вже при виїзді з міста автомобіль “Део” було блоковано, а його водія та пасажирів затримано. Ними виявились двоє 21 річні юнаки місцеві жителі та дві молоді супутниці, які судячи по запаху “перегару”, який було чути з автомобіля вже добряче погуляли та бажали продовження “банкету”. Під час огляді автомобіля виявлено пляшку дорого коняка, шоколад та пляшку кока-коли, які як з’ясовано пізніше були викрадені з вищевказаного магазину.

Працівники групи затримання негайно доправили втікачів до Тернопільського міського відділу для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here