Проти декана ТНТУ вже порушили кримінальну справу
хабарПрокуратурою міста Тернополя порушено одну із кримінальних справ стосовно декана одного із університетів за фактом вимагання та одержання ним хабара у сумі 1000 доларів США, за ч.3 ст.368 КК України.
Нагадаємо, що ним виявився декан факультету переробних і харчових виробництв ТНТУ імені Івана Пулюя,  Юкало В.Г.

Гроші посадовець отримав у своєму службовому кабінеті від колишнього студента цього вузу. Останній свого часу вступив до технічного університету, але навчання не закінчив. Його виключили з вузу. Проте, цьогоріч студент мав намір здобути вищу освіту. І декан факультету пообіцяв йому за грошову винагороду посприяти у допуску до захисту дипломного проекту. Коли ж освітянин отримав гроші, його “на гарячому” затримали правоохоронці.
Ще одну кримінальну справу порушено стосовно директора Тернопільської філії одного із приватних підприємств. Посадовець, будучи службовою особою, отримав у своєму службовому кабінеті від тернополянина 2000 доларів США хабара. За обумовлену суму чиновник пообіцяв посприяти чоловіку в придбанні ним на відкритих торгах арештованого майна-автомобіля “Мітсубісі” за заниженою ціною. Однак, у перебіг подій вчасно втрутилися правоохоронці.
За фактом вимагання та одержання хабара прокуратура міста Тернополя порушила кримінальну справу за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України, про це нам повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області
Категорії: Події

Теги:

1 Коментар

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: