Головна Події Проти декана ТНТУ вже порушили кримінальну справу

Проти декана ТНТУ вже порушили кримінальну справу

хабар

хабарПрокуратурою міста Тернополя порушено одну із кримінальних справ стосовно декана одного із університетів за фактом вимагання та одержання ним хабара у сумі 1000 доларів США, за ч.3 ст.368 КК України.

Нагадаємо, що ним виявився декан факультету переробних і харчових виробництв ТНТУ імені Івана Пулюя,  Юкало В.Г.

Гроші посадовець отримав у своєму службовому кабінеті від колишнього студента цього вузу. Останній свого часу вступив до технічного університету, але навчання не закінчив. Його виключили з вузу. Проте, цьогоріч студент мав намір здобути вищу освіту. І декан факультету пообіцяв йому за грошову винагороду посприяти у допуску до захисту дипломного проекту. Коли ж освітянин отримав гроші, його “на гарячому” затримали правоохоронці.
Ще одну кримінальну справу порушено стосовно директора Тернопільської філії одного із приватних підприємств. Посадовець, будучи службовою особою, отримав у своєму службовому кабінеті від тернополянина 2000 доларів США хабара. За обумовлену суму чиновник пообіцяв посприяти чоловіку в придбанні ним на відкритих торгах арештованого майна-автомобіля “Мітсубісі” за заниженою ціною. Однак, у перебіг подій вчасно втрутилися правоохоронці.
За фактом вимагання та одержання хабара прокуратура міста Тернополя порушила кримінальну справу за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України, про це нам повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here