Головна Події Прокуратура перевіряє вчорашні дії “свободівців”

Прокуратура перевіряє вчорашні дії “свободівців”

9 травня 2012 року, близько 12 години, після проведення офіційних заходів з нагоди святкування Дня Перемоги у м. Тернополі, покладання квітів до пагорба Слави у «Старому парку» і до Вічного вогню представники Тернопільського обласного комітету компартії України, які слідували під партійними прапорами, намагались перешкодити у ході покаладання квітів представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в кількості 12 осіб, очолювані депутатами Тернопільської обласної, міської та районної рад.
На законну вимогу працівників міліції, які забезпечували охорону громадського порядку, щодо недопущення вчинення протиправних дій, вищевказанаі громадяни не реагували та чинили опір.
З метою уникнення будь-яких протистоянь, працівники міліції, не застосовуючи спецзасобів, відтіснили тих, хто намагався перешкодити заходам, та доставили в Тернопільський МВ УМВС України в області 12 найактивніших учасників ВО «Свобода». У зазначених осіб правоохоронцями отримано пояснення та відпущено.
На даний час за вказаним фактом прокуратурою м. Тернополя проводиться дослідча перевірка в порядку ст. 97 КПК України, за наслідками якої буде надано оцінку законності дій як працівників правоохоронного органу, так і учасникам ВО «Свобода».
Дана перевірка взята на контроль прокуратурою області, про це нам повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Нагадаємо, що вчора прес-служба ВО Свобода повідомляла лише про затримання двох депутатів.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here