Головна Події Податківці влаштували дітям свято

Податківці влаштували дітям свято

Святий обов’язок платить податки, щоб було в нас усе в достатку, під таким девізом у Борщівському дитячому будинку творчості днями відбувся навчально-виховний захід, присвячений податковій тематиці.

Уже не перший рік Борщівська МДПІ співпрацює з цим позашкільним закладом у напрямі виховання податкової культури у молоді, пропагування необхідності сплати податків кожним членом суспільства, формування у дітей розуміння важливості добровільного виконання податкового обов’язку кожним членом суспільства як для держави, так для громади міста, села, школи чи іншого державного закладу, окремої сім’ї.
Вагомий внесок, допомогу та підтримку податківцям надає умілий організатор, тактовний керівник цього закладу Оксана Василівна Белюх. У навчально-виховному заході, який відбувся у будинку дитячої творчості, прийняли активну участь гуртківці , викладачі – вихователі, гості, серед числа яких були представники податкової служби та районного відділу освіти, вчителі Борщівських шкіл, учні та батьки. Дане дійство перетворилось у справжнє свято з піснями, танцями, художніми виступами, вікторинами. Захід розпочався з пісні «Податківець», яку виконав хор «Мрія» під керівництвом вмілого організатора Антоніни Дунець, учасники «Театру слова «Вертеба» (керівник Ольга Костюк) у мініатюрі з дитячої точки зору пояснили важливість сплати податків та результат, який отримує від цього держава, учасники клубу юних миротворців «Лідер» (керівник Неля Бойчук) розповіли віршовану «Казку про село ЖАБА ДАВИТЬ», танцювальні номери виконали Оксана Бішко (керівник Леся Монець) та Красуня і Сергій Белюхи (керівник Галина Яворська).
Усі присутні переглянули мультфільм на податкову тематику «Місто Мрії» та прослухали саундтрек до нього. І дітям, і дорослим дуже сподобалась анімаційна стрічка про важливість сплати податків, справедливого податкового інспектора Сан Санича Лелеко та маленьких помічників Ганнусю та Назара.
Світлана Марущак, завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю повідомила, що цей мультфільм, крім російської мови, уже перекладено на англійську та в ближчому часі буде презентовано в європейських та інших країнах світу. Від імені податкової служби вона подарувала будинку дитячої творчості диск із записом мультфільму, для подальшого перегляду. Виступаючи перед присутніми вона доступно пояснила дітям, для чого існує податкова служба, чим займається, які її основні завдання.
На завершення заходу учасники волонтерського загону «Милосердя «Данко» Владислав Бебкович, Пилип Зоряна та Чемич Юрій презентували свої мультимедійні проекти на податкову тематику. Час пролетів дуже швидко і весело. А після завершення тематичного заходу усі бажаючі мали можливість переглянути виставку робіт гуртківців Будинку дитячої творчості, які підготовлені для конкурсу «Податки очима дітей – 2012».
Із захопленням відгукувались гості про свято, відзначивши, що не сподівались, як доступно та цікаво можна пояснити дітям такі складні поняття як оподаткування, важливість сплати податків кожним для сім’ї, родини, міста, країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here