Головна Події Пласт запрошує на святкування Дня Першої Пластової Присяги

Пласт запрошує на святкування Дня Першої Пластової Присяги

Національна скаутська організація України «Пласт» цьогоріч відзначає свій 100-ий ювілей. В рамках святкувань 100-ліття організації, тернопільські пластуни проведуть Дні Першої Пластової Присяги з 18 по 21 квітня в м. Тернополі.
Слід відзначити, що цьогорічне святкування має, без перебільшення, епохальний характер, тому програма теж вийде за межі традиційної. Тернопільські пластуни пропонують відзначати це свято кілька днів.

Родзинкою акції стане урочистий концерт в Українському домі «Перемога» за участі пластунів та молодіжних організацій міста 21 квітня 2012 р. Б.

Також саме в цей день планується початок збору коштів на паркову скульптуру пластунам в м. Тернополі, відкриття якої планується на вересень місяць 2012 р. Б.

До Вашої уваги пропонуємо орієнтовну програму Дня Першої Пластової Присяги в м. Тернополі:

18-20 квітня:

презентації «Пласту» у школах міста, пізнавальні квести для школярів;
21 квітня:

Прес-конференція в Українському домі «Перемога», приурочена 100-літтю Пласту та початку збору коштів на паркову скульптуру пластунам в м. Тернополі;
Вимарш центральними вулицями міста;
Святкова Літургія в Катедральному Соборі;
Урочистий концерт в Українському домі «Перемога» (виступи за участю пластунів та молодіжних організацій)
«Скаут-парк» біля Тернопільського ставу: козацькі забави, тир, «боді-бол»,навісна переправа, катання на катамаранах, стрільба з луків, пластова експозиція;
Активітети в центрі міста: аукціон ручних виробів, майстер-класи, боді-арт, продаж листівок з пластовою символікою;
Пластова ватра біля Тернопільського ставу на місці майбутньої скульптури пластунам в м. Тернополі.
Щоб стати учасником Дня Першої Пластової Присяги та отримати відзначку і футболку з логотипом «Тернопільський Пласт» Вам слід заповнити зголошення та обов’язково вказати всю необхідну інформацію про себе до 5 квітня 2012 р. Б. (включно)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here