Головна Події Пакунок з овочами підняв на ноги всю міліцію

Пакунок з овочами підняв на ноги всю міліцію

telefon-bombaВБережанському управлінні пенсійного фонду переполох через невідомий пакет.

Вчора, 4 вересня близько 09.00 години ранку до співробітників Бережанського райвідділу міліції надійшло повідомлення про виявлення підозрілого залишеного без нагляду пакету в приміщенні Бережанського пенсійного фонду.
Як розповів Т.в.о. начальника Бережанського райвідділу міліції Володимир Кушнір, поліетиленовий пакет чорного кольору, залишений без нагляду, помітили працівники пенсійного фонду біля громадської приймальні установи та зателефонували до міліції. Про знахідку черговий райвідділу сповістив всі відповідні служби.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група та керівництво райвідділу, силами працівників міліції було евакуйовано 150 чоловік управління пенсійного фонду та управління соціального захисту громадян Бережанського району, місце події було огороджено, охорону громадського порядку до приїзду експертів – вибухотехніки обласного Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру здійснювали 15 чоловік особового складу Бережанського райвідділу міліції.
Підозрілий пакет, який був щільно зав»язаний експерти – вибухотехніки відкрили провівши відповідні заходи та з»ясували, що вмістом являлися звичайні овочі.
Правоохоронці з’ясовують, яким чином пакет опинився в приміщенні пенсійного фонду без нагляду і хто б міг являтися його власником.
Водночас міліціонери вдячні громадянам за пильність та вкотре закликають їх повідомляти про підозрілі предмети, залишені без нагляду.
Бережанський РВ УМВС України
в Тернопільській області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here