Головна Події Олексій Кайда відзвітував про закінчення бойових дій

Олексій Кайда відзвітував про закінчення бойових дій

Завершилася найбільша в Україні військово-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці – 2012».  Проводилася вона уже десятий рік поспіль. Участь у ювілейній тереновій грі взяло понад 250 молодих людей з усіх куточків України. Відбувався цей масштабний захід за підтримки Тернопільської обласної ради.

«Відрадно, що до участі у тереновій грі «Гурби-Антонівці»  зголошується молодь з усіх куточків України, – зазначив очільник обласної ради Олексій Кайда. – І не потрібно нам ніяких совєтських «зарніц». Бо саме на теренівці «Гурби-Антонівці»  молоді люди гартують дух та силу волі, пізнають історію визвольних змагань українців. Цьогорічна теренова гра знаменна тим, що проводиться у рік відзначення 70-річчя створення УПА. І саме на цій території, де тривала гра, наприкінці квітня 1944 року відбувся найбільший бій повстанців з військами НКВД.  Обласна рада завжди підтримуватиме  заходи, які виховують патріотизм та спонукають до вивчення історії боротьби за незалежність, героїчні сторінки якої так безжально вириває теперішня центральна влада»

Військово-патріотична теренова гра «Гурби –Антонівці» тривала з 28 квітня по 1 травня на території одразу двох областей (лісовий масив площею 24 км² біля села Антонівці на Тернопільщині та в урочищі Гурби Рівненської області) та безперервно триває протягом трьох діб.

Довідково.  Військово-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці» веде свою історію з 2003 року. Протягом 2008-2009 років гра вийшла на міжнародний рівень – її відвідали гості з Польщі, Білорусі та Росії. Більше трьох тисяч молодих людей з різних громадських організацій, регіонів України та із закордону вже взяли в ній участь, здобувши нові враження, друзів і перемоги.

Суть теренової гри полягає в тому, що учасники діляться на дві команди (курені), які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника. При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, прояви негідної поведінки та порушення правил під час її проведення можуть каратися дискваліфікацією гравця; пияцтво тут суворо заборонено.

Правила десятих ювілейних Гурбів оновилися.  Цього року проти стандартних двох куренів (жовтого та червоного) діяв ще й курінь диверсантів, сформований з 20 гравців – ветеранів «Гурб». За дотриманням правил слідкують спостерігачі, основні суддівські функції здійснює Рада Вищих Спостерігачів.

Війна «на два фронти» для кожної з трьох команд, можливість різноманітних тактичних комбінацій, складність в визначенні переваги та при підрахунку «вбитих» і «поновлених» гравців, – все це змушує команди атакувати і здобувати перемогу.

До участі у ювілейній тереновій грі зголосилися понад 250 молодих людей з усіх куточків України. Зокрема, з Сум, Полтави, Харкова, Києва, Львова, Тернополя, Рівного, Миколаєва, Луганська та інших областей.

1 коментар

  1. Круто Кайда примазався. Гру започатковано і вже 10 років поспіль проводить ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”! Прошу додати в текст повідомлення!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here