Головна Події Нові подробиці у справі податківця-хабарника

Нові подробиці у справі податківця-хабарника

Фото із затримання

Співробітники СБ України спільно зі слідчими Генеральної прокуратури України затримали водія одного з приватних підприємств м. Тернопіль, якого, як посередника для одержання хабара у розмірі 750 тис. грн використовував начальник управління податкової міліції у Тернопільській області. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Податківець, користуючись службовим становищем, під час розгляду кримінальної справи, порушеної слідчим відділом УПМ ДПС у Тернопільській області, вимагав у власника одного з товариств гроші за зменшення сум нарахованих штрафних санкцій та обіцяв у подальшому уникнення ним кримінальної відповідальності за фактом скоєного.

У ході затримання посередник намагався втекти, але правоохоронцям вдалося його затримати.

Нагадаємо, на робочому місці, у будинку Тернопільської податкової була проведена спецоперація, в ході якої затримано начальника УПМ ДПС у Тернопільській області, якому призначалися гроші у сумі 750 тисяч гривень.

За матеріалами Служби безпеки слідчим Генеральної прокуратури України стосовно хабарника порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here