Головна Події Неділя в Тернополі – День вуличної музики

Неділя в Тернополі – День вуличної музики

DSCN4399Завдяки громадській організацій «Майдан Тернопіль» наше місто долучиться до Всесвітнього фестивалю вуличної музики, який відбудеться 17 травня одночасно в містах 8 країн Європи. Головним центром подій стане сцена поблизу пам’ятника Івану Франку на вулиці Сагайдачного. Виступлять як професіонали, так і аматори, в різних стилях та напрямах.

Традиція свята вуличної музики народилася у Литві, та за 7 років існування поширилась у міста і містечка Нідерландів, Норвегії, Ірландії, Данії, Латвії, Грузії. Цього року її підхопила Україна. 17 травня одночасно музикуватимуть в Києві, Львові, Ужгороді, Харкові, Дніпропетровську, Краматорську, Одесі та Івано-Франківську.

Отже, програма заходу така:

12-14 год – виступи колективів палацу культури «Березіль»

14-15 год – хорові композиції у виконанні учнів хорової школи «Зоринка»

15-17 год – запальні танці від танцювальних колективів

17-18 год – творчі колективи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського

З 18 год виступатимуть гурти «Адаптація», «Містер фрімен» та інші. Головний гість програми – гурт «Тріода».

«Окрім того, на вулиці Валовій будуть розташовані столи із handmade творіннями від тернопільських митців. Поблизу управління УМВС у Тернопільській області стоятиме фортепіано, на якому бажаючий зможе зіграти щось до душі. До заходу долучаться музиканти, які мають акустичні інструменти. Вони роззосередяться по вулицях Валовій, Сагайдачного та інших. Таким чином у центрі Тернополя пануватиме свято музики», – розповів організатор заходу і член ГО «Майдан Тернопіль» Ігор Пакулець.

Прес-служба ГО “Майдан Тернопіль”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here