Головна Події На Тернопільщині торгували психотропними речовинами

На Тернопільщині торгували психотропними речовинами

СБУ

СБУУ Тернопільській області СБУ викрила та припинила протиправну діяльність організованої злочинної групи мешканців Тернопільщини, яка займалась контрабандою, незаконним придбанням, перевезенням, пересиланням, зберіганням та збутом особливо небезпечних психотропних речовин. Про це повідомиляє ЗІК.
Учасники злочинного угруповання організували канал постачання особливо небезпечних психотропних речовин з Китайської Народної Республіки у столицю України та їх доставку в Тернопільську область. З метою організації постійного роздрібного й оптового збуту наркотиків члени організованої злочинної групи винайняли приміщення у Тернополі, де під виглядом сумішей для куріння та аромоміксів організували реалізацію особливо небезпечних психотропних речовини на території західного регіону України.
Співробітники СБУ затримали зловмисників під час спроби реалізувати чергову партію наркотиків. У членів угруповання виявлено та вилучено обладнання для приготування та фасування наркотиків, значну суму грошових коштів, отриманих у ході їхньої протиправної діяльності, а також майже 2,5 кг готових до вживання наркотичних сумішей та 0,3 кг концентрованої психотропної речовини.
Стосовно шістьох членів організованої групи порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here