Головна Події На Тернопільщині сейф з коштовностями вкрали за 1,5 хвилини

На Тернопільщині сейф з коштовностями вкрали за 1,5 хвилини

З супермаркету у Почаєві два невідомих злодії викрали сейф, в якому було золотих виробів на 750 тис. грн.

Про це IA ZIK повідомив начальник УМВСУ в Тернопільській області Віктор Сак.

«Магазин був обладнаний сигналізацією. Охорона, за правилами, приїжджає на об’єкт за час до трьох хвилин. Тому без людей, які знали місце розташування цього сейфу, чи прикріплений він, чи не закріплений, чи є у відділі відеонагляд, не обійшлося. Це люди, котрі володіли інформацією і вони працювали там 1 хвилину 47 секунд. Цю інформацію ми дізналися з відеокамери одного закладу, який знаходиться неподалік. Але він (запис) не зовсім чіткий, щоб було видно обличчя. Наразі тільки є силуети і час», – розповів Віктор Сак.

На даний час проводять оперативні заходи із розкриття злочину та встановлюється коло підозрюваних осіб. За попередніми даними, сейф викрали двоє людей.

«Є напрямок, за яким ми працюємо. Там був автомобіль. Масив роботи дуже великий по базі автомобілів. Треба перевірити багато автотранспорту», – повідомив начальник обласної міліції.

За словами Віктора Сака, якщо ювелірний відділі був оснащений  відеоспостереженням, то це спростило би пошук зловмисників.

«Було товару на 750 тисяч, а поставити відеокамеру, яка коштує 600 гривень, чомусь шкодують. Я не розумію в деяких ситуаціях людей. Для нас важлива оперативність розкриття злочину. Потрібно знайти злочинців, коли вони ще не реалізували викрадене, оскільки для людей найважливіше повернути своє майно», – додав Віктор Сак.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here