Головна Події На Тернопільщині розпинали Франківських студентів

На Тернопільщині розпинали Франківських студентів

Семінаристи повторили шлях Христа на Голгофу з криками, кров’ю та стражданням на обличчях

До Великодня залишилося трохи більше тижня, і в Західній Україні традиційно почали проводити театралізовані Хресні дороги. З такими постановками кілька років колесять по всій Галичині студенти-католики з Івано-Франківська. Днями вони повторили шлях Христа на Голгофу в селі Високе на Тернопільщині.

Трьох акторів, які виконували роль Ісуса Христа і засуджених разом з ним до страти двох злочинців, «розіп’яли», прив’язавши шнурками до хреста (до речі, на Філіппінах під час таких інсценівок найсміливіших прибивають цвяхами справжніми).

«У постановці грають близько чотирьох десятків людей, – розповів нам організатор вистави Степан Попроцький. – Чоловічі ролі виконують семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії УГКЦ, а жіночі – учасниці Івано-Франківського молодіжного товариства «Обнова». На страсті Христові зійшлися подивитися всі місцеві та їх сусідніх сіл.

«Було так натурально: з« кров’ю », криками, стражданням на обличчі, що аж мурашки по тілу», – каже селянка Руслана Мацьків, пише Сегодня

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here