Головна Події На Тернопільщині порушено кримінальні справи за виплату зарплати «в конвертах»

На Тернопільщині порушено кримінальні справи за виплату зарплати «в конвертах»

зарплата у конверті

зарплата у конвертіПрокуратурою м. Тернополя порушено кримінальну справу стосовно підприємця за фактом грубого порушення трудового законодавства, за ст. 172 КК України.

Дослідчою перевіркою встановлено, що підприємець упродовж періоду з листопада 2011 року по травень 2012 року, без оформлення трудових відносин допустила до виконання робіт: продавця у кіосках та в цеху із виготовлення пиріжків – 5 осіб. При цьому, підприємець щомісячно виплачувала їм зарплату «в конвертах», не подаючи в державні органи відповідну звітність і не перераховуючи єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Подібні дві кримінальні справи порушено прокурором Шумського району стосовно директора одного з приватних підприємств району та начальника цеху одного із товариств з обмеженою відповідальністю, які також допустили ряд осіб до виконання робіт без оформлення трудових відносин, проведення з ними інструктажів з охорони праці і виплачували їм зарплату з порушенням встановленого законодавством порядку.
На даний час у справах триває досудове слідство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here