Головна Події На Почаївську лавру знову зазіхають

На Почаївську лавру знову зазіхають

барна

барнаЗустріч у Свято-Троїцькому духовному центрі на честь князя Данила Галицького покладе початок протестам і збору підписів проти цинічного за своєю суттю законопроекту № 9690. Його назва – «Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо передачі об’єктів культурної спадщини релігійним організаціям)», а реальна мета, як стверджують опоненти, «продаж» чи «вічна оренда» московським зайдам.
Координатор громадського руху «Українські святині – українському народу!», депутат облради Степан Барна та настоятель Свято-Троїцького духовного центру отець Анатолій Зінкевич прогнозують: громадськість відгукнеться на рух «Українські святині – українському народу!» та підтримає радикальні дії із захисту духовних святинь від продажу. Бо інакше «здача» наших пам’яток Москві неминуча. На зустрічі було озвучено наміри:

1. проводити найрадикальніші акції протестів;
2. почати збір підписів проти законопроекту;
3. донести до громадськості інформацію, що в даному питанні чинна влада провокує не тільки міжконфесійні конфлікти, але і кровопролиття!

Зверніть увагу на духовні пам’ятки Кременецького району, що їх ініціатори законопроекту мають намір виключити із Переліку:
собор Богоявленський (1760 рік), корпус чернечий (1760 рік), дзвіниця (початок XX сторіччя), Собор Святого Миколая (1636 – 1832 роки), келії собору (XVIII сторіччя), Почаївська лавра (XVIII – XX сторіччя), собор Успіння Пресвятої Богородиці (1771 – 1784 роки), собор Святої Трійці (1912 рік), келії монастирські (1771 – 1780 роки), будинок архієрейський (1820 – 1825 роки), дзвіниця (1861 – 1871 роки), корпус надбрамний (1835 рік). http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511=42300

Громадськість вже висловила свою рішуче «ні» проекту Шенцева-Бута, – сказав Степан Барна. – Тоді ми зібрали майже сто тисяч підписів. Я впевнений, що й сьогодні всі свідомі українці виступлять проти законопроекту № 9690. Будемо мобілізовувати духовенство, громадські організації та політичні партії. Якщо не буде припинено тиск, і влада не перестане торгувати Почаївською лаврою, то ми будемо ініціювати не лише збір підписів, але й імпічмент Президенту та висловлення недовіри Верховній Раді.
Подальша координація дій буде узгоджена на громадських слуханнях, які відбудуться у четвер, 2 лютого, о 17:30 годині в Українському домі (колишній кінотеатр «Перемога»).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here