Головна Події На вихідних прокурори ганяли м’яч

На вихідних прокурори ганяли м’яч

футбол

футбол20 травня 2012 року на Тернопільщині відбулися відбіркові ігри турніру з міні-футболу на Кубок Генерального прокурора України серед працівників органів прокуратури Волинської, Львівської, Тернопільської областей, а також військової прокуратури Західного регіону.

З метою збереження та примноженя кращих прокурорських традицій, виховання на них молодого покоління прокурорів і слідчих, популяризації здорового способу життя, Генеральна прокуратура України виступила з ініціативою щодо проведення турніру з міні-футболу на Кубок Генерального прокурора України серед працівників органів прокуратури України.
З дотриманням принципу найближчого сусідства 20 травня 2012 року ігри у вибірковій групі «Г», в яку потрапила команда прокуратури Тернопільської області, відбулися на цетральному міському стадіоні м. Тернополя. Окрім нашої команди, в групу увійшли команди органів прокуратури Волинської і Львівської областей, а також військової прокуратури Західного регіону. Перші два матчі із колегами з Волині та військової прокуратури команда прокуратури Тернопільської області виграла. Проте, усе вирішилося в очному протистоянні із командою Львівщини, яка і виявилась переможцем, вигравши у команди прокуратури Тернопільської області з рахунком 2:0.
За умовами турніру переможець відбіркової групи виступатиме у фінальній частині турніру 26-27 травня 2012 року у м. Києві на базі спортивного комплексу Національної академії прокуратури України, повідомили у Прес-службі прокуратури Тернопільської області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here