Головна Події На Великдень хлопець стік кров’ю

На Великдень хлопець стік кров’ю

МНС

МНСДля МНСників Великдодень схоже був не спокійний.Так з самого початку святкувння В Бучацьку ЦРКЛ з діагнозом «Термічні опіки жиром 1-2 ст. обох передпліч і кистей рук» шпиталізовано жительку м. Бучач. Травма отримана внаслідок власної необережності.

В Бучацьку ЦРКЛ з діагнозом «Хімічні опіки обох рук, медикаментозний дермантит» шпиталізовано жителя с. Трибухівці Бучацького району. Травма отримана внаслідок миття рук невідомою хімічною речовиною.

В с. Мшанець Зборівського району місцевий житель внаслідок необережного поводження з саморобним вогнепальний пристроєм отримав вогнепальну рану правої ноги в районі стегнової артерії та помер від втрати крові. Як нам вдалося дізнатися, то хлопці котрі запускали саморобні запальні пристрої не викликали швидку, а залишили його і розійшлися, перехожі виявили його надто пізно коли втрати крові вже були значні і до лікарні в Заложці його просто не довезли. Потерпілому було 32 роки.

В психоневрологічну лікарню м. Тернопіль з діагнозом «Спроба суїциду шляхом повішання, странгуляційна борозна» шпиталізовано жителя м. Зборів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here