Головна Події Найкраще орієнтуються у Тернополі та Мшанці

Найкраще орієнтуються у Тернополі та Мшанці

18 травня Тернопільський парк відпочинку Національного відродження зібрав любителів орієнтування. Чудова погода допомагала сприяла учасникам показати свої найкращі результати. Понад 80 учасників, які гідно представили свої колективи – а це студенти двох університетів –Технічного університету ім. Пулюя, Тернопільського педагогічного ім. В.Гнатюка, Медичного університету , Технічного коледжу , учні місцевих шкіл: ЗОШ№  3, 11,12, 13, 27,9,19,15 та 29. В змаганнях взяли участь також наші гості з ЗОШ І-ІІІ ст. з с. Мшанець Зборівського району, повідомляє Номер один

Учасники змагались у двох видах – це орієнтування по вибору та в заданому напрямку.

В орієнтуванні по вибору у віковій групі 10-12 років перемогла Олена Папроцька,  Павло Хома – представники ЗОШ №19, у віковій групі 13-14 років перше місце завоювали – Вікторія Дубінська (ЗОШ № 9) та Петро Притолюк (ЗОШ №15). В орієнтуванні в заданому напрямку, у віковій групі 15-16 років, першою стала Мар’яна Левицька та Михайло Бабій (ЗОШ І – ІІІ ст. с. Мшанець Зборівського району ), у віковій групі 17-20 років переміг Віктор Савків ( ЗОШ №11)  та Тетяна Годовань (технічний коледж).

У віковій групі ( 21- 34 роки) в орієнтуванні в заданому напрямку перемогли

студенти педагогічного університету – Володимир Чорній  та Людмила Вовк, а віковій групі 35 і старші першими стали – Петро Білоус та Наталя Салко.

Серед сімейних пар „пальму першості” здобули Людмила Кекіш (викладач

ТСЗШ І ступеня повного дня з поглибленим вивченням економіки) та  її син

Іван, учень 5 класу (І гімназійного) Тернопільської класичної гімназії. Учасники змагань отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

Переможці та призери  отримали медалі та грамоти Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

А організували відкриту  першість із спортивно-туристського орієнтування

Тернопільська обласна федерація  спортивного туризму України,

Тернопільський обласний комунальний центр   туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here