Головна Події Міліціонери слухали лекції та ділилися досвідом

Міліціонери слухали лекції та ділилися досвідом

Вперше на розширеній колегії, яка відбулася в обласній міліції, окрім розгляду актуальних питань, керівники міськрайорганів, служб та підрозділів вчилися, як правильно та послідовно діяти на місці важкого злочину. Слідчі та експерти спеціально змоделювали ситуацію, а досвідчені фахівці наголошували на найдрібніших, на перший погляд, деталях, які під час розкриття злочинів не повинні бути упущені. Професійні дії краще почерпнути під час навчання. У реальній ситуації невміння може дорого обійтися для правоохоронців.
Загалом тон колегії був діловим від самого початку. Керівник обласної міліції Віктор Сак у вступному слові акцентував увагу присутніх на тому, що за приховування правопорушень та злочинів, прийняття неправильних рішень, нереагування на звернення громадян винуватці нестимуть сувору відповідальність.

Присутні підвели підсумки роботи міліції за перший квартал цього року. У цей період поменшало навмисних тяжких тілесних ушкоджень, розбоїв, пограбувань, крадіжок, в тому числі й приватного майна. За розслідуваними кримінальними справами працівники обласної міліції розкрили більше злочинів минулих років. Посилена робота дала можливість розплутати усі цьогорічні навмисні вбивства, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілих, зґвалтування, розбої, вимагання та інші важкі протиправні діяння. Ефективнішою була робота тернопільських правоохоронців у розкритті крадіжок, пограбувань, незаконних заволодінь транспортними засобами, а також щодо попередження та розкриття шахрайств, хуліганств. Поменшало дорожніх пригод з летальними наслідками
У сфері економіки кожен сьомий викритий злочин – зі збитками понад 100 тисяч гривень. Більше задокументовано порушень закону, пов’язаних із бюджетними коштами, земельними ресурсами. Зросла кількість викритих зловживань у сфері господарської діяльності, а також фактів кримінальної корупції, розкрадання державного та колективного майна.
Актуальним на колегії було питання викриття хабарництва. У першому кварталі тернопільські правоохоронці задокументували понад сорок фактів здирництва. У кожному четвертому з викритих хабарів фігурують десятитисячні суми. Але зауваження керівництва – у цьому напрямку потрібно вживати ще більших заходів.

З початку року тернопільські міліціонери розшукали понад сто осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів. Двох із них доправили з Італії, на черзі ще десять екстрадицій. Кількість людей, зниклих безвісти, є найменшою серед інших регіонів держави. Але, не зважаючи на це, керівництво не упустило цей важливий напрямок роботи та були прийняті рішення щодо ще ефективнішої праці.
На колегії також було заслухано тих керівників підрозділів, які допустили прорахунки в організації обліково-реєстраційної дисципліни, недопрацювали у розкритті злочинів, зокрема, економічних, пов’язаних з наркотиками та вчинених в громадських місцях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here