Головна Події Міліціонери разом з ДАІвцями влаштовують засідки на “своїх”

Міліціонери разом з ДАІвцями влаштовують засідки на “своїх”

ДАІ

ДАІВідома істина – дорога нікому не прощає помилок. За порушення правил руху усі винуватці повинні нести відповідальність. Легковажність призводить до значних матеріальних втрат, каліцтва або смертей під колесами автомобілів.
Правоохоронці постійно застерігають усіх учасників руху. Разом із патрульними машинами Державтоінспекції у рейди вирушають ще й співробітники інспекції з особового складу управління кадрового забезпечення обласної міліції. Вони виявляють та документують порушення транспортної дисципліни серед співробітників органів внутрішніх справ.
Цьогоріч зафіксовано декілька десятків порушень правил дорожнього руху міліціонерами, які керували службовим та приватним транспортом. Для прикладу, у квітні четверо співробітників оштрафовані за не дотримання вимог дорожніх знаків. Окрім цього, міліціонери покарані за поїздки без документів, за неправильно припарковане авто, або коли водії не були пристебнуті ременем безпеки. За керування транспортним засобом у нетверезому стані одного з правоохоронців звільнено з органів внутрішніх справ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here