Головна Події Міліціонери змагалися хто кращий

Міліціонери змагалися хто кращий

міліція

міліціяПравоохоронці Тернопільщини вже вкотре доводять, що в міліції служать справжні спортсмени. Нещодавно пройшов чемпіонат УМВС України в Тернопільській області з офіцерського триборства. Даний вид спорту включає змагання зі стрільби, плавання та бігу.
У спортивному заході участь взяли двадцять команд. Понад 70 правоохоронців продемонстрували своє вміння влучно стріляти, швидко бігати та плавати.
В загальнокомандному заліку перше місце вибороли спортсмени з управління боротьби з організованою злочинністю, на другу сходинку ступили працівники Тернопільського міськвідділу міліції, третьою стала команда спецпідрозділу «Грифон».

В особистому заліку в першій віковій групі найкращі результати показав «убозівець» Іван Новак, друге місце посів Андрій Гульоватий (СРСМ «Грифон»), третє – Сергій Марчук (Борщівський РВ).

Найсильнішим у другій віковій групі змагань став Сергій Вівсяник з управління боротьби з організованою злочинністю. Другий результат у Ігоря Оробко з Тернопільського міськвідділу, третій – у Руслана Цісара (Збаразький РВ).
У третій віковій групі першість виборов грифонівець Юрій Музика. На другій та третій сходинці відповідно Валерій Баранець з Козівського РВ та Володимир Дзюба (РМОП «Беркут»).
В останній четвертій групі найспритнішим виявився Ігор Буханевич (УБОЗ), Андрій Мурин з Підволочиського райвідділу здобув срібло, бронзову нагороду отримав Сергій Вахула (Борщівський РВ)
Переможцям загальнокомандного заліку вручили кубки та дипломи, а найкращих в особистому заліку нагородили медалями та грамотами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here