Головна Події “Молоді регіони” вітали тернополянок (фото)

“Молоді регіони” вітали тернополянок (фото)

Близько півтисячі тернополянок отримали з нагоди 8 березня троянди та вітальні листівки, які їм вручили активісти обласної організації «Молоді регіони».

«Молоді регіони», вирішили привітати особисто жіноцтво Тернополя, тому, виступили з ініціативою просто на одній з центральних вулиць  дівчатам та жінкам вручити відкритки з привітаннями та троянди, сказати слова підтримки та поваги.

«Молоді чоловіки намагаються приділяють увагу жінкам не лише один раз на рік у виділений день і не сильно не вникає в історію цього свята. Сьогоднішній день не лише свято жінки, але це День боротьби за права жінок та миру, день рівного з чоловіками права бути щасливими, почутими, реалізованими, коханими. Саме в цей день є можливість більш ширше приділити увагу, привітати, показати важливість жінок у суспільстві. Для Тернополя дивним було би вітати просто незнайомих жінок у просто будь-який день весни, а сьогоднішнє свято дає таку можливість, можливість сказати теплі слова співробітницям, однокласницям, одногрупницям, діловим партнеркам. Сьогодні холодно, і день зовсім не схожий на весняний, але ми чоловіки зобов’язані щоб жінки відчули весняне тепло», – сказав Костянтин Баранов.

Тернополянка Пані Галина (вік з етичних міркувань не будемо вказувати), Щиро подякувала представнику «Молодих регіонів», за теплі слова привітання, і призналася, що це перше вітання сьогодні.

Дівчинка Катя (10 років) розповіла: «Я знаю яке сьогодні  свято – Свято всіх жінок,  вчора мене вже вітали, але мені надзвичайно приємно отримати троянду і привітання ще й сьогодні».

Загалом подарунки і вітання від представників «Молодих регіонів», люди сприймали позитивно, дякували, а деякі жінки були щиро і приємно здивовані тим, що в нинішній час, молоді хлопці просто йдучи алеєю від магазину «Молоко» до Театрального майдану всім перехожим дівчатам та жінкам вручали подарунки та дарували теплі слова привітання.

Менше, ніж за годину хлопцям вдалося роздати всі 500 троянд і стільки ж відкриток, і зробити хоча на мить щасливішими 500 тернополянок.

Фото: Роман Климашко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here