Медакадемії – 55!
 Із цією знаменною датою професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із привітав заступник голови обласної ради Олег Боберський .
«Відкриття Тернопільського медичного інституту 55 років тому, – сказав Олег Боберський, звертаючись до ювілярів, – стало, безперечно, надзвичайною подією, адже було відкрито вищий медичний заклад  нового передового рівня.  Відкриття ТДМІ дало новий поштовх розвитку медицини, технологій на теренах нашого краю та країни в  цілому.

За роки свого існування ваш навчальний заклад став відомим у країні та за її межами як вуз, який готує хороших фахівців, професійних, чуйних, лікарів. Це щороку доводить велика кількість абітурієнтів, у тому числі й з-за кордону. Ви завжди були у авангарді медичної галузі, не боялись сміливих досліджень та експериментів. Це засвідчують досягнення та форуми – як то створення Університетської лікарні, успіхи у підготовці спеціалістів у медицині катастроф тощо.

Сьогодні ваш колектив продовжує і примножує свої славні традиції. У рамках Болонського процесу ви успішно запроваджуєте європейські підходи до підготовки нової генерації духовної та інтелектуальної еліти нації. Дорогі друзі! Щиро вітаю вас із славною датою в житті нашого університету. Бажаю вам міцного здоров‘я, творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і планів в ім‘я вічно молодого Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, в ім’я нашого краю, нових звершень в ім’я України.»

Заступник голови обласної ради передав також найкращі побажання колективу ТДМУ від голови облради Олексія Кайди та вручив кращим представникам вузу подяки обласної ради.
Категорії: Події

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: