Головна Події Медакадемії – 55!

Медакадемії – 55!

 Із цією знаменною датою професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із привітав заступник голови обласної ради Олег Боберський .

«Відкриття Тернопільського медичного інституту 55 років тому, – сказав Олег Боберський, звертаючись до ювілярів, – стало, безперечно, надзвичайною подією, адже було відкрито вищий медичний заклад  нового передового рівня.  Відкриття ТДМІ дало новий поштовх розвитку медицини, технологій на теренах нашого краю та країни в  цілому.

За роки свого існування ваш навчальний заклад став відомим у країні та за її межами як вуз, який готує хороших фахівців, професійних, чуйних, лікарів. Це щороку доводить велика кількість абітурієнтів, у тому числі й з-за кордону. Ви завжди були у авангарді медичної галузі, не боялись сміливих досліджень та експериментів. Це засвідчують досягнення та форуми – як то створення Університетської лікарні, успіхи у підготовці спеціалістів у медицині катастроф тощо.

Сьогодні ваш колектив продовжує і примножує свої славні традиції. У рамках Болонського процесу ви успішно запроваджуєте європейські підходи до підготовки нової генерації духовної та інтелектуальної еліти нації. Дорогі друзі! Щиро вітаю вас із славною датою в житті нашого університету. Бажаю вам міцного здоров‘я, творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і планів в ім‘я вічно молодого Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, в ім’я нашого краю, нових звершень в ім’я України.»

Заступник голови обласної ради передав також найкращі побажання колективу ТДМУ від голови облради Олексія Кайди та вручив кращим представникам вузу подяки обласної ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here