Головна Події Любомир Гузар підготував подарунок до Миколая

Любомир Гузар підготував подарунок до Миколая

Гузар

ГузарБлаженніший Любомир (Гузар) в день святого Миколая представить нову аудіокнигу «Суспільство і бізнес» з трилогії «Суспільство». Захід відбудеться в Києві.
Про це ЗІКу повідомили в Департаменті інформації УГКЦ.

Тож у понеділок, 19 грудня, о 12.00 у Києві, у книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3), Блаженніший Любомир (Гузар) представить свою другу аудіокнигу з трилогії «Суспільство». Її назва «Суспільство і бізнес». У заході також візьме участь автор вступного слова: перший ректор Університету банківської справи НБУ, доктор економічних наук, професор Тамара Смовженко.

До слова, перша частина трилогії під назвою «Суспільство і влада» була презентована 2 червня цього року. «Суспільство і бізнес», як і попередня аудіокнига, побудована у формі інтерв’ю. Цього разу весь записаний матеріал вмістився на один CD. Початковий тираж – 5 тис. примірників.

Розмову з Блаженнішим Любомиром веде відомий український бізнесмен Андрій Пальчевський. Випуск аудіокниги здійснила мультимедійна студія «Свічадо».

За словами Блаженнішого Любомира, він обрав тему про бізнес тому, що це «дуже важливий елемент у житті суспільства». Важливий акцент аудіокниги: не є гріхом бути багатим, але потрібно вміти бути багатим. «Бути багатим – це значить не тільки посідати багато земських дібр, але і вміти з них користати, вміти використати їх так, щоби самому духовно вирости», – висловлює своє переконання духовний лідер УГКЦ.

У «Суспільстві і бізнесі» Блаженніший Любомир ділиться зі слухачами власними думками щодо таких ключових тем:

«Про протидію економічній несправедливості»,
«Про олігархів»,
«Про моральну освіту багачів»,
«Про співіснування багатих і бідних»,
«Про зв’язок між гідністю і власністю»,
«Про благодійність».
Як відомо, колишній глава Української греко-католицької церкви уже має у своєму доробку трилогію аудіокниг під загальною назвою «Три дороги». Її перша частина вийшла у січні 2009 року, друга – у квітні 2010 року, третя у січні 2011 року. Назви цих аудіокниг: «Дорога до себе», «Дорога до ближнього» та «Дорога до Бога».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here