Головна Події Крадії вирішили що влітку в “Медоборах” батареї не потрібні

Крадії вирішили що влітку в “Медоборах” батареї не потрібні

злочинТрьох крадіїв, які орудували в санаторії «Медобори» у Гусятинському районі, затримали місцеві міліціонери. Їхньою здобиччю були чавунні батареї опалення. За три дні злодійська група перевезла додому десятки батарей.
Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Гусятинського райвідділу внутрішніх справ Анатолій Вонсович, проти підозрюваних порушено кримінальну справу за частинами другою і третьою статті 185 КК України. Двом старшим співучасникам «світить» ще й втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність.
Санаторію «Медобори» крадії завдали збитків на понад двадцять тисяч гривень. 58-річний пенсіонер спільно зі своїм 31-річним сином, взявши до спілки неповнолітнього родича, котрий мешкає у них, адже навчається у місцевому коледжі, спочатку поїхали до санаторію автомобілем, щоб придивитися, що можна поцупити звідти. Приглянули секції радіаторів опалення.
З пояснень підозрюваних, спочатку злодії мали намір взяти декілька батарей для власного господарства. Але, ввійшовши в раж, щодня викрадали все більше і більше батарей. За день робили по декілька вилазок..
Під час обшуку, проведеного у господарстві липкоруких родичів, міліціонери вилучили крадені три дні «плідної» злодійської праці батареї. Четвертого дня лиходіям не пофортунило. Замість вантажити в легковик крадене майно, довелося давати пояснення правоохоронцям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here