Головна Події Кожен літак вивозить 250 тисяч доларів з України – О.Смик

Кожен літак вивозить 250 тисяч доларів з України – О.Смик

Сьогодні, в рамках Західноукраїнської виставки фестивалю відбулася презентація туристичного потенціалу міст України. Тернопіль представляв О. Смик з проектом «Тернопіль  – духовний центр українства».

На початку своїє доповіді О.Смик зауважив – “Кожен літак з туристами вивозить з України 200 – 300 тисяч доларів з України, а кожен автобус який їде в сторону Європи 80 тисяч, а ці кошти могли би бути вкладені в українську туристичну галузь”.

В рамках даного туристичного проекту планується, що основою туристичного потенціалу області є духовні святині, до яких прив’язуються інші об’єкти туристичної галузі. Зокрема для прикладу Почаївський напрямок. Можна відвідати  Почаївську лавру, тоді місто Кременець – гора Бона, музей Юліуша Словацького, а повертаючись у Тернопіль – джерело Святої Анни. Кожен туристичний об’єкт, який нанесено на мапу проекту, матиме свою печатку, якою відмічатимуть місця, які відвідали шкільні колективи, сім’ї, і за підсумками туристичного літа будуть нагороджені власники повної карти печаток.

Для того аби учні активніше відвідували пам’ятки рідного краю, випущено 10 тисяч буклетів, які передадуть у школи перед канікулами.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Так-так, чартерні літаки везуть туристів саме впошуках духовних святинь і розвалин а не комфорту і відпочинку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here