Головна Події Кайда забув що він також влада

Кайда забув що він також влада

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради, підтримав чорнобильців Чортківщини у їх вимогах щодо збереження пільг для осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС.

Люди зібралися, щоб висловити своє обурення діями центральної влади, котра відбирає кошти, а тим самим шанс на життя хворим та немічним. Особливо обурює чорнобильців Тернопільщини те, що виплату пільгових пенсій за рішенням судів в області припинили на три місяці раніше ніж в усій державі. Учасників мітингу надзвичайно цікавило те, чому Тернопільщина, у мешканців якої й так найнижчий рівень заробітної плати, «зазнає такої дискримінації».

Виступаючи перед мітингуючими, Олексій Кайда зазначив, що цілком розділяє та підтримує вимоги чорнобильців: «Тими жалюгідними коштами держава «відкупилася» від постраждалих за втрачене здоров’я, понівечене життя, а часто і смерть рідних та близьких. Тож злочином є те, що і ці пільгові пенсії – власне свої зобов’язання – високопосадовці відмовляються виплачувати, мотивуючи такі злочинні дії відсутністю грошей. Разом з тим гроші на аморальну розкіш – вертолітні майданчики, мармур, дорогоцінний кришталь, килими та золоту сантехніку для своїх палаців керівництво держави завжди знаходить. Безперечно, це є тяжким злочином, і не лише моральним. Владу, що здійснює це, чекає ганьба та народний осуд». Очільник обласної ради повідомив чортківчан, що від свого імені надіслав до керівництва держави звернення про недопустимість скорочень соціальних виплат чорнобильцям. Натомість за аналогічне звернення до перших осіб держави від обласної ради депутати деяких фракцій не проголосували.

Все частіше голова тернопільської обласної ради стоїть по сторону барикад яка лає владу, хоча “де факто” він представляє її також і іноді забуває де його робоче місце і що в його силах…

Нагадаємо, що Олексій Петрович любитель покричати та взяти участь у вуличних акціях, минулого року він навіть отримав “бойове” поранення синяки та забої на вуличній акції у Львові 9 травня, куди разом із “побратимами” їздив на політичні гастролі.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here